CHANEL KREM ALLIK 79 CHEEKY

Merhaba arkadaşlar, bu benim ikinci Chanel krem allığım. Sanırım ben bu krem allık işini sürmeyi beceremesem de çok sevdim. Özellikle de Chanel krem allıkları uygularken pudramsı hale gelmesi benim hoşuma gidiyor. Daha evvel anlattığım Chanel krem allık renk itibariyle çok tatlı olsa da benlik değil idi. Ben daha bronz tonlarda seksi yanakları seviyorum. Tatlı yanaklar benlik değil.

CHANEL KREM ALLIK 79 CHEEKY

CHANEL KREM ALLIK 79 CHEEKY
Destiny rengini alacak idim sonra bambaşka bir vesile ile bu Limited olan Cheeky rengini almış bulundum. Ancak beceriksiz ellerim ile uygulaması bana öyle zor geliyor ki.

CHANEL KREM ALLIK 79 CHEEKY
Biraz kiremit, biraz kahve bir renk. Aman ben susayım. Hiç renk anlatma yeteneği olmayan şahsım anlatmaya çalışıp mahvetmesin rengi.  Bence her ten rengine uyabilecek bir renk. Suratımda nasıl duruyor göstermek istiyorum ama öyle rezalet sürdüm ki. Kusuruma bakmayın.

CHANEL KREM ALLIK 79 CHEEKY
Sanırım bu allıkların yeni bir rengini daha alabilirim. Bu rengi bende oldukça kalıcı idi. Çok doğal görünüm elde etmek mümkün. Sevdim mi? Evet cidden sevdim. Yine alır mıyım? Kesinlikle. Bu bitmeden yeni bir rengini daha almak için sabırsızlanıyorum.

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe