CHANEL KREM ALLIK 64 INSPIRATION

Merhabalar, kızlar uzun zamandır yazamadım, çünkü müsait olamadım. Çok yoğun bir dönem geçirdim. Bugün size anlatacağım allığın ismi çok uzun. Ben kısaca krem allık diyorum. Zaten pek çoğumuz bu ürünü tanıyoruz diye düşünüyorum.
CHANEL KREM ALLIK 64 INSPIRATION
Chanel krem allık

Evet evet!  Bende ki de meşhur 64 numara. Ambalaj klasik Chanel işte. Her zaman kullandığımızdan :))) Tamam taman şakaydı. Ancak plastik ambalaj kızlar.  Hani çok kaliteli duran bir plastik ambalaj da sayılmaz.
CHANEL KREM ALLIK 64 INSPIRATION
Chanel krem allık
Ancak kapağı açınca karşımıza çıkan renk ne tatlı öyle değil mi?  Daha evvel Mac de kullandığım bir krem allığa çok benzettim. Ama adını çıkaramadım. Ancak Mac krem allık bende daha kalıcı idi ve Chanel in nerdeyde yarı fiyatında idi.  Evet kalıcılık olarak tam burda neler düşündüğümü söylesem mi acaba? Bence kalıcılık benim umduğum gibi çıkmadı. Sanki kuru yanaklarım ürünü yedi. Evet evet ürün pudramsı bir yapıya sahip. Ama yine kullandığım bb ya da fondotenlerle mi alakalı bilmiyorum ama cildimde ilk an ki gibi durmadı tüm gün. Ürüne dokunur dokunmaz diğer krem allıklarla alakası olmadığını anlarsınız. Gerçi benim krem allık geçmişim çok yok. Nyx, Mac, The balm ilk aklıma gelen krem allık deneyimlerim. Sanırım başka da yok. Bu hepsinden farklı. Anında pudralaşan bir ürün. Ve bence sadece beyaz tenlerin para verip alması gereken bir renk. Yoksa çok belirgin değil kendisi. Ben bu ürünü elden çıkardım neden mi? Zaten bu yazıyı bunu açıklamak için yazdım. Çünkü çok doğal. Evet gülünç gelebilir ama elden çıkarma sebebim bu. Benim yanaklarım al al ve ben sırf bı kırmızı yanaklarımı Gizlemek için ten ürünü kullaniyorum. Sonra gelip üzerine bunu sürünce zaten o kadar doğal ki fondotensiz halimden farkım olmuyor. Sanki kendi renginiz asla kimse allık sürdüğünüzü anlamaz. Bu çoğunuz için aranılan özellik sanırım  sanırım ben biraz antikayım. Şimdi ürünün bende duruşuna bakalım mı?
CHANEL KREM ALLIK 64 INSPIRATION
Chanel krem allık
CHANEL KREM ALLIK 64 INSPIRATION
Chanel krem allık
Evet iki farklı ışıkta ben de ki duruşu. Sizce de doğal mı kızlar?
Yorum
  1. Renk şahane ve almak istediğim ama alamadığım bir ürün çünkü gittiğim 2 sephora'da da bu renk kalmamıştı bende şansıma küstüm ama bu tonda toz allık bulduğum anda atlayacağım.:)

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe