CHANEL HEALTY GLOW FLUID

Merhaba güzeller, ten ürünü manyaklığıma yakışır bir şekilde yeni bir ten ürünü ile karşınızdayım. Chanel in bu hafif meyvemsi kokulu ürünü sağlıklı bir ışıltı vermeyi vadediyor. İçerdiği güneş koruma faktörü ile de kışın kuruluktan canlılığını yitirmiş ciltler için hoş bir alternatif olabilir.

CHANEL HEALTY GLOW FLUID

Çantada taşımak için uygun görünen, klasik bir ambalajda. 149 liralık fiyatı ile daha cezbedici bir paket isterdim doğrusu. Öyle ki standda dikkatimi bile çekmedi bu ürünler. Bende ki rengi 20.

CHANEL HEALTY GLOW FLUID
Sürdüğüm anda asla simli parıl parıl olmayan ama genç gösteren güzel bir canlılık verdi.

CHANEL HEALTY GLOW FLUID
CHANEL HEALTY GLOW FLUID
CHANEL HEALTY GLOW FLUID
Ürünün rengi bana bir tık koyu kaldığı için ancak yaz aylarında kullanmam daha rahat olur. O nedenle kendisini elden çıkarmaya karar verdim. Zilyon tane ürün arasında yaza kadar bekletmenin alemi yok diye düşündüm. Beni tek rahatsız eden yönü kokusu idi. Kötü koku değil ama ben kokusuz ürün seviyorum. 149 liralık fiyatını benim cildim için konuşursak hak ediyor. Tek kat sürdüğüm zamanlarda cildimle daha kolay bütünleşti. İki kat sürdüğüm zamanlarda ise alın bölgemde ilerleyen saatlerde cakey görüntü oluştu. Kendisini ilk olarak Benefit baz ın üzerinde kullanmış ve aaa ne kadar mat ve güzel durdu demiş idim. Fakat farklı bazlar ile deneyince öyle olmadığını gördüm. Evet HEALTY GLOW kelimeleri sizi korkutmasın. Mat bile oluyor bu ürün. Sigara içmekten sararmış ve cansız, sağlıksız görünen kız kardeşime bunun bi açık rengini önerdim. Açıkçası kış aylarında nemsiz kalan ciltleri daha canlı gösteriyor ve içinde ki güneş koruma faktörü ile kışı kurtarıyor. Benim kuru cildim de memnun edici bir sonuç çıkardı. Kalıcılık olarak ise bu tarz üründen beklemediğim kadar memnun etti.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe