Cernor Cover Stick

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere bir eczane ürününden söz edeceğim. Bu bana hediye idi. Uzun süre ne olduğunu bilmeden bir köşede beklettim. Meğer bir kapatıcıdan ziyade uzun süreli kullanım gerektiren göz altı morluklarını gideren bir ürünmüş.

bakim blogu
Cernor Cover Stick

Minik, mavi ve oldukça sıradan duran bir ambalajı var.

bakim blogu
Cernor Cover Stick

Bildiğim kadarıyla ürün tek renk. İnternetten fiyatına baktığım zaman eskiden 100 lira olduğunu şimdilerde 60 lira civarında satıldığını gördüm.

bakim blogu
Cernor Cover Stick
Ben ürünü sıradan bir concealer sandığım için ve stick concealer sevmediğim için sadece arada sırada denemek için kullandım. Ürün çok sert olmayan kolayca dağılan ve kapatıcı özelliği iyi bir ürün. Ama amacı kapatmak değil. Günde iki kez makyajsız göz altlarına sürülmesi önerilmiş. Düzenli kullanımda 2 aydan sonra etkilerini farketmek mümkünmüş. Maalesef o şekilde kullanmadım. Zaten stick yapısı ile göz altlarını kurutmaya müsait olduğu için normal kapatıcı olarak da tercih etmedim. 
bakim blogu
Cernor Cover Stick

 Bakım blogumda daha evvel pek çok concealer yazısı paylaştım. Ama ilk kez böyle tedavi amaçlı olanı paylaşıyorum. Olur da tedavi amaçlı değil günlük kullanmak isterseniz görünüm yukarda olduğu gibidir bende. Ben sevdim açıkcası. Morlukları giderir mi bilmiyorum ama kapatıcı olarak iyi bir ürün kendisi.

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe