Ceradolin-P Nemlendirici Krem

Merhaba arkadaşlar,
Bugün #guzelligimizannemizden etkinliğinde bize hediye edilen Ceradolin Nemlendirici Kreminden söz edeceğim. Aslında markanin nemlendiricilerini çok beğendiğimi kisaca söyleyebilirim.

                          Ceradolin-P Nemlendirici Krem
Ürün, klasik bir ambalaj ile karşımızda. Hemen her markette olan klasik el kremleri gibi yani. Bana hediye edilen parfümlü olanı. Parfüme alerjisi olanlar ürünün parfümsüz olanını tercih edebilirler.

Ceradolin-P Nemlendirici Krem

Ürünün vaatlerinden biri el, yüz, vücut için kullanima uygun olması. Bu boyda bir ürünü vücut için kullanima harcamam açıkcası.

Ceradolin-P Nemlendirici Krem

Ürün gece ve gunduz kullanima uygun. Ustelik nem maskesi olarak bile kullaniliyor. İste nem dedince benim radarlar aciliyor. Urunun yapisi klasik nemlendiriciler gibi. Cok kalin da degil ince de degil. Hemen emiliyor.

Bakim bloguCeradolin-P Nemlendirici Krem

Oldukca hos bir kokusu var. Yine de parfum sevmeyenler icin kokusu yogun gelebilir. Urunun verdigi o yumusacik hisse bayildim. Yagli bir his vermeden hem nem veriyor hem hemen emiliyor hem de iyi bir baz gorevi goruyor. Yani en azindan bende oyle oldu. Urunu en cok sevme sebebim nem maskesi olarak kullanilmasi. Cildinize maske seklinde surup 10 dakika bekletip fazlasini pecete ile siliyoruz. Fiyati kullandigim nem maskeleri arasinda en ucuz olani. Elimde ki urun bitince satin almayi dusunuyorum. Nem maskesi olarak kullanmak icin almak istiyorum. Urunun fiyatini cesitli sitelerde 36 lira civarinda gordum. Elbette indirimli olarak daha ucuza da bulunabilir. Kesinlikle fiyatini hakeden dermokozmetik bir urun. Firmanin bir nemlendiricini daha cok sevdim.

                 Kozmetik blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe