Ceradolin Nemlendirici Losyon Su Bazlı

Merhaba arkadaşlar, 
Kış aylarının yaklaşması ile nemlendirici ihtiyacımız daha da artıyor. Ya da en azından benim için öyle. #guzelligimizannemizden etkinliğinde hediye edilen Ceradolin Nemlendirici Losyon 200 ml şişede ama deneme amaçlı olduğu için tam dolu değil. O nedenle kısa sürede bitirip deneyimlerimi paylaşmak istedim.
bakim blogu
Ceradolin Nemlendirici Losyon

Daha evvel Ceradolin Yağ Bazlı Nemlendiriciyi bakım blogumda anlatmıştım. Ürünün hem 200 ml hem 500 ml olmak üzere iki farklı boyutu satılıyor. 500 ml olan pompalı şişede. Ama bundan pek emin değilim. Farklı farklı görseller gördüm. Ürünün içerik kısmı hakkında yorum yapmadan olduğu gibi sizinle paylaşıyorum.

bakim blogu
Ceradolin Nemlendirici Losyon Su Bazlı

 Skualen, gliserin, shea butter gibi nemlendirme özelliği olan içerikleri listenin başlarında görüyoruz. Üstelik su bazlı olduğu için bu nemlendirmeden yapış yapışlık hissi olmadan istifade etmek mümkün.

bakim blogu
Ceradolin Nemlendirici Losyon

 Daha önce yağ bazlı olanında söylediğim gibi ürünün şişesini hiç sevmedim. Bu su bazlı olduğu için yağ bazlı olana göre ürünü içinden çıkarmak daha kolay. Yine de pratik sayılmaz. Ürünü ters olarak saklamak gerekli zaten. Ürünü çıkarmak daha kolay olsun diye.

bakim blogu
Ceradolin Nemlendirici Losyon

 Kolumdaki kıllardan ürünü görebilecek misiniz bilmiyorum ama yapısı klasik beyaz bir krem. Çok ağır değil. Yedirmesi dağıtması çok kolay. Cildim süngerin suyu emmesi gibi anında emdi. Gerçi cildim zeytinyağını da aynı açlıkla emiyor. O nedenle sevdim ürünü. Aslında fiyatı oldukça pahalı. Ama nemlendirmesini ve hafifliğini sevdiğim için satın alabilirim.  Şurada  500 ml lik ürün 80 lira civarında indirimli olarak satılıyor. Dermokozmetik ürünleri tercih ediyor iseniz bunu tavsiye edebilirim. Ben genelde Gratis ve Watsons gibi yerlerde satılan petrol içerikli ürünleri sevmiyorum ve satın almıyorum. Bazen hediye ediliyor. O durumda sizinle paylaşmak için kullanıp deneyimlediğim oluyor tabii. Ben ürünü emin olmamakla beraber yüksek fiyatı nedeniyle belki de satın almam. Ama uygun fiyatlı olsa kesin alacağım bir ürün. Çok çabuk vucüt nemlendiricisi bitiren biriyim. 500 ml aslında çok uzun süre yeter ama benim hacmim büyük olduğu için cildim de deli gibi emdiği için bana pek dayanmaz 🙂

bakim blogu

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe