Cecile Long Kisses Rujlar

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle Cecile markasının mat sıvı rujları hakkında konuşmak istedim. 
SAMSUNG CAMERA PICTURES
Aslında ilk çıktığında oldukça popülerdi. Nedense sonra unutuldu. Pek çok mat rujlar piyasaya çıksa da Cecile ilklerdendi. Bize #kleopatrabloggerbulusmasi kapsamında hediye edilince ufak bir nostalji yaşadım. Bende olan 06 numarası ve yine her tende farklı duran bir ruj daha. Ben ürünün ambalajını ve fırçasını kullanışlı ve sade buluyorum. O nedenle hakkında çok fazla konuşacak birşey bulamıyorum.
SAMSUNG CAMERA PICTURES
Yapısı olarak konuşacak olursak sürdükten kısa bir süre matlaşıyor ve dudakta uzun süre kalıyorlar. Ancak benim kupkuru dudaklarımın kusurlarını iyice belli ediyor ve kurutuyor. İç kısımlarından hafifçe  siliniyor ama bu normal. Bende olan renk içinde bol miktarda altın rengi simcikler bulunduruyor. Elimde çok daha güzel dursa da dudaklarımda aldığı rengi  hiç beğenmedim. Hem çok simli hem dişlerimi çok sarı gösterdi. Sizi dudaklarımda duruşu ile başbaşa bırakıyorum. 
SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES
Bu içerik bloggerlarpaylasiyor.com dan alınmıştır.
Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe