Cecile Long Kisses 09

Merhaba arkadaşlar,
Mat likit rujlar bu denli moda değilken Cecile bu güzellikleri çoktan bize sunmuştu. Ah ah değerini bilemedik. Şimdi bile bu rujlara olan ilgi hakettiğinden daha az. Hadi bu güzelliklerden birini inceleyelim. Daha önce şurada başka bir rengini anlatmıştım. Cecile mat likit rujlara yani Cecile Long Kisses rujlara hazır mısınız?

makyaj bloglari
Cecile Long Kisses 09

Ambalaj olarak çok gösterişli değil. Ama kullanışsız da değil. Fırçası da ambalajı da kullanışlı. Ama çok da ucuz sayılmayan bir ürün ve daha albenili bir ambalaj beklerdim.

kozmetik bloglari
Cecile Long Kisses 09
Bu rujlar yoksa pahalı mı dediğinizi duyar gibiyim. Evet şuradan bakarsanız 27.70 Liradan 20 Liraya düşmüş olduğunu görürsünüz ki bence pahalı.
bakim bloglari
Cecile Long Kisses 09
Tamam pahalı dedim ama bir yandan da her kuruşu hakediyor dediğimi inkar edemem. Kullandığım mat likit rujlar arasında en sevdiğim Cecile markasının mat likit rujları oldu. Ve çok fazla renk seçeneğine sahip. Muhakkak sitesinden bakın, renkler ef-sa-ne. 🙂
makyaj bloglari
Cecile Long Kisses 09
09 numarası Sexy Red diye geçiyor. Tamamen mat ve içinde hiç ışıltı yok. Tam istediğim gibi. Kendime tek yakıştırdığım ve bayıldığım bir kırmızı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim size de. Kırmızının en güzel hali. En güzel kırmızı ruj bu olabilir mi sizce de? Oldukça kalıcı. Yapısı hafif. Gün içinde hafif soyulmalar olursa korkmadan üzerinden geçin. Pek çok mat rujda olan pütür sorunu bunda yok. Tazelemek çok kolay. Ve sorunsuz. Bence tek kötü yanı bir anda bilerek  iki hatta üç katına çıkan fiyatı.

5 Yorum yapılmış
  1. Yazdığın her şeye katılıyorum! Bence, yeterli reklam yapılmadığı ve yazdığın gibi ambalajı "yeterince havalı" olmadığı için bu rujlar hak ettikleri ilgiyi göremediler. Fakat yapı olarak en beğendiğim matlardan ve bu renk gerçekten bir harika! Sevgiler!

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe