Caudalie Recovery Cream

Merhaba arkadaşlar, 
Kısa bir aracıktan sonra Caudalie Vinosource Moisture Recovery Cream ile beraberiz. Mübareğin ismine bak hele. Bu kadar artistik isimlere ne gerek varsa. Neyse biz mevzuya dönelim. Öncelikle bende olan ürünün bir set boyu ve 10 ml. Orjinal boyu 40 ml ve indirimsiz fiyatı ile 120 Lira civarında. 40 ml bir ürün için 120 Lira vermek kolay değil. İyice incelemek şart.
bakim blogu
Caudalie Recovery Cream

Ürünün ne gibi vaatleri varmış önce onlara bakalım.  Kuru ciltler için olduğunu iddia eden bu ürün kuruluğun genetik olabileceği gibi çevresel nedenlerden kaynaklı da olabileceğini hatırlatıyor. Cilt kuruluğunun sebep olduğu yaşlı görüntüden sizi kurtarırım diyor. Kuruluk zamanla pul pul dökülme yapar, gerilme yapar, hatta yetmez renk değişikliğine bile sebep olur. İşte bu ürün ben tüm bunlara karşı üretildim diyor.
bakim blogu
Caudalie Recovery Cream

 Peki bu iddialarını bende gerçekleştirdi mi diye bahsetmeden önce araya reklam sokuyorum ve azıcık içeriğinden söz ediyorum. Maksat heyecanı arttırmak. Caudalie markası paraben, sls, renklendirici, mineral yağ içermiyor. Ve hayvanlar üzerinde deney yapmıyor. Yaşasın yaşasın.

makyaj blogu
Caudalie Recovery Cream

Siz de hak verirsiniz ki ürünün kırışıklık ya da leke üzerinde olan etkisini 10 ml lik bir ürünle anlamak imkansıza yakın. Üstelik hiç bereketli bir 10 ml değildi. Benim kupkuru cildime yetebilmesi için sabah akşam bol bol kullandığım için kısa sürede bitti. Ürün yapı olarak orta ayarda. Ne çok cıvık ne çok katı. Cildimde anında emilmedi. Verdiği nem yetti, yumuşaklık güzeldi ama beni etkilemedi. İşte budur dedirtmedi. Ben tam boyunu almayı düşünmüyorum.
Şimdi size bir kıyak. Caudalie markasının ürünleri ile tanışmak isterseniz oldukça uyguna tatlı bir set buldum. Sadece 30 Liraya 4 farklı ürün denemek isterseniz bu taraftan

kozmetik blogu

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe