Catrice Kirpik Dolgunlaştırıcı

Merhaba arkadaşlar,
Rossmannlarda satılmaya başlanan Catrice markasının ürünlerini yavaş yavaş da olsa keşfetmek istiyorum. Geçenlerde 3 günlük kısa bir İstanbul seyahatimde Rossmann‘a uğradım ve markaya biraz göz attım. Bu Catrice LashBoost isimli ürün ilgimi çekti. Zaten yüzde elli indirim gibi birşey vardı ve fiyatı 6 ya da 7 Liraydı.
makyaj blogu
Catrice Lash Boost

Bu tarz ürünleri ne zamandır merak ediyordum. İnternette farklı markalarda ve yüksek fiyata satılan bu tarz ürünler görüyordum ama fiyatında dolayı almıyordum. Benzer bir ürünü daha uygun fiyata bulunca denemek istedim. Peki bu nasıl bir ürün ve amacı nedir?

kozmetik blogu
Catrice Lash Boost

Bir maskara düşünün ve etrafında polyester kıllar mevcut. Bu ürünü kullanmadan önce kendi maskaramızı sürüyoruz. Daha sonra bu ürünü kirpiklerimize maskara uygular gibi uyguluyoruz. Sonra yeniden kendi maskaramızı uyguluyoruz. Kirpiklerimize yapışan bu kıllar sayesinde kirpiklerimiz daha hacimli oluyor.

guzellik blogu
Catrice Lash Boost

Öncelikle unutmadan belitmek isterim ki bu ürünün üzerinde kontakt lens kullanıcıları için önerilmediği yazıyor. O nedenle en azında lensinizi çıkarıp kullanın. Ürünü uygular uygulamaz gözümün içine girdi ve aşırı rahatsız etti. O kılların çoğu kirpiklerime yapışmak yerine göz içime girdi ve zaten çok da güzel bir hacim falan olmadı. Örümcek bacağı gibi yapış yapış ve doğal olmayan bir görüntü ortaya çıktı. Yukarıda siyah zemin üzerinde beyaz kılların yapısını göstermeye çalıştım. Zaten polyester ve oldukça sert kıllar. Bana göre gereksiz bir ürün oldu. İndirimde dilerseniz siz de deneyebilirsiniz. Belki siz seversiniz.

bakim blogu

6 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe