CARGO WARM NEUTRAL FAR PALETİ

Merhaba Kızlar, evet tam gaz kısa ve öz yazılarla devam ediyorum.  Cargo markasını aşırı merak ettiğim için bu far paletini bir blog satışından kapmıştım. Elime alır almaz o farklı ve kaliteli ambalaja hasta oldum.
Cargo far paleti

Fotoğraftan belli mi acaba ambalajın şıklığı? Kocaman aferin Cargo’ya. İçinde 4 renk var. Biri hafif ışıltılı iken diğerleri mat.
Cargo far paleti
Ambalajı tekrar göstermeden yapamayacağım. İçindeki aynası da gayet kullanışlı. Palet bayağı ağır.
Cargo far paleti
Renkleri de göstermeye çalıştım. Ancak nedense renkler olduğundan soluk çıktı. Mat farlarda hep bir pigmentasyon sorunu vardır. Peki bunda nasıl. Bence naked basic ayarında bi pigmentasyon var. The balm meet matte nude pigmentasyonu daha iyi bence. Doğal, yokmuş gibi makyajlar için birebir. Farların üzerinde gözün hangi kısımları için önerildiği yazıyor. Bu önerilere uyunca ortaya çok şık ve doğal bir makyaj çıkıyor.
Cargo far paleti
Bu da benim bu paletle yaptığım makyaj. Malesef renkler yine soluk çıktı. Yine de belki fikir olur diye eklemek istedim. Kalıcılık olarak sorun yaşamadım hiç. Elden çıkarma konusunda çok kararsız kaldığım bu palet naked basic é benzediği  için vazgeçtim kendisinden. Hatta elimde the balm meet matte nude varken bu fazlalıktı. Off yaa karar veremedim şimdi.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe