Camu Organik Yüz Temizleyici Jel

Camu Organik Yüz Temizleyici Jel

Camu markası organik içeriklerle üretilen, uygun bir marka. Watsons mağazalarında markanın ürünlerini bulabilirsiniz. Çok çeşitli ürünleri olmasa da temel cilt bakım ürünlerine sahip. Bu ürün an itibariyle 90 tl ama indirimlerde bulmak mümkün. 250 ml ve oldukça büyük bir gramaj. Fazla yağı dengelemeyi, makyaj artıklarını temizlemeyi, akneleri söndürmeyi vadediyor.

Hoş ve bitkimsi bir kokusu var. İçeriği, fiyatı ve gramajı ile gönlümü kazandı diyebilirim. Sıra geldi kullanmaya. Ürün tüm cilt tipleri için uygun olduğunu söylüyor. Ama lavanta içerdiği için biraz ürktüm. Çünkü beni kurutuyor. Aloe vera içermesi güzel ama malesef bu arkadaş yüzümde gerilmeye sebep oluyor. Özellikle oranı yüksek olursa. Bu üründe olduğu gibi. Nitekim bu ürünü malesef kullanamadım. Cildimi inanılmaz kuruttu. İlk kullanımda bile gerim gerim gerildim. Fiyatı, gramajı, içeriği ile bana uygun olmasını isteyeceğim bir üründü.

Camu Organik Yüz Temizleyici Jel

İster yağlı ister karma cilde sahip olalım. Kurutan temizleme jellerinden uzak durmayı öneririm. Cilt bariyerim benim için çok önemli. O yoksa her türlü cilt bakım sorunu var çünkü. Ancak çok yağlı ve akneli ciltlere uygun olabilir diye düşünüyorum.

Yazar

Yorum Yaz