Camu Organik Yüz Kremi Nemlendirici

Cosmos Organik Sertifikalı Nemlendirici Yüz kremi derinlemesine nemlendirme sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İçeriğindeki değerli yağ asitleri cilde mükemmel his verirken, konforlu ve kalıcı nemlendirme sağlar. Makyaj için ideal zemin oluşturur.

Tüm cilt tipleri için derinlemesine hidrasyon sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İçeriğindeki Siyah Frenk Üzümü (Blackcurrant), Avokado ve Kuşburnu yağları cilde nem sağlarken cilt tahrişlerinin azalmasına ve cildin güçlenmesine yardımcı olur.

Fiyatı indirimsiz 100 tl. Gayet temiz bür içeriğe sahip. Markanın tüm ürünlerini bu nedenle denedim. Aynı ürünün serumuna da sahibim. Cildimde kırışıklık anlamında bir değişim görmedim. Oldukça güzel nemlendirdi. Üzerine makyaj yaptığımda asla sorun yaşamadım. Kış aylarında serumu ile beraber kullanmama rağmen yine de bana yetmedi. Yazın size biraz fazla gelir sanmıştım ama ayarında oldu. Çok kuru bir cildiniz yoksa muhtemelen oldukça seversiniz. Yapısı kuru kuru değil daha ıslakımsı bir nemlendirici. Bitki kokuyor. Beni başta rahatsız etti ama sonra sevdim kokusunu. Hakkında çok uzun konuşamayacağım. Benim için klasik, görevini iyi yapan, temiz içerikli bir nemlendirici oldu. Genelde ben nemlendirici sürüp çıkmayı severim. O nedenle daha tok yapılı, baz gibi duran nemlendirici severim. Çünkü onlar yüzümün kusurlarını belli etmez. Bu arkadaşı o yüzden yeniden almam. Çünkü ıslak gibi bir yapısı var ve sanki bunu sürünce kusurlarım daha öne çıkıyor. Bu tamamen benim kendi ruh hastalığım. Ürünün kusuru yok yani. Fondoten kullanmaya genelde zamanım olmadığı için sürdüğüm nemlendiricinin yapısına dek seçmek zorundayım. Fiyatıyla, içeriğiyle ve etkisiyle kesinlikle başarılı bir ürün. #camu #camuorganic #nemlendirici

Camu Organik Yüz Kremi Nemlendirici
Yazar

Yorum Yaz