Camu Organik Roll-On Deodorant

Camu Organik Roll-On Deo

Merhaba arkadaşlar. Sizleri çoook uzun süredir karı-koca kullandığımız bir ürünle tanıştırmak istiyorum. Hepimiz temiz içerikli deodorant arar dururuz. Ama genelde ya satın alması zordur ya da oldukça pahalıdır. Dilerim bu ürün size çare olur. Çünkü Watsons mağazalarında satılıyor.

Camu Organik Roll-On Deodorantı aylardır kullanıyoruz. Yani öyle 1-2 ay değil. Uzun bir yaz boyunca bile test ettim. Bu süre zarfında kimsede görmemiş olmak beni üzdü.

Camu Organik Roll-On Deodorant temiz bir içeriğe sahip. Organik içerik. Kokusundan bile belli. Narenciye kokusu da baskın. Kokusunu çok sevdim. Öyle bir defa süreyim bir hafta kokmayayım olayı yok tabi. Gün içinde sabah duşumuzu alıyoruz, temiz temiz sürüyoruz. Gün boyu çok rahat ettim. Ben aşırı terleyen biri olmadığım için her şartta denemeye çalıştım. Ama hayır beni asla yarı yolda bırakmadı. Normalin üstünde bir terlemeniz varsa bilemem ama indirimde 30 tl ye satılan böyle tertemiz bir deodorantı denenemek delilik bence. Markanın ben de pek çok ürünü mevcut. Markaya aşırı bağlandım diyebilirim. Diğer ürünlerini anlatmak için de deliriyorum ama beni bilirsiniz o şişe bitmeden konuşamıyorum. 😂

Kısaca Camu Organik Roll-On Deodorant içeriği ile, fiyatı ile, performansı ile, ulaşılabilirliği ile benden tam puan aldı. Yeniden alacağım ürünlerden biridir.

Yazar

Yorum Yaz