Camu Organik Radiance Tonik

Camu Organik Radiance Tonik

Cosmos Sertifiakalı Organik Işıltı Tonik her zaman, her yerde! Ferahlatıcı ve enerji verici etkisiyle cildi aktive etmeye yardımcı olur. Yüz temizleme uygulaması sonrası arındırıcı bakım sağlayarak cildi günlük bakıma hazırlar.

Organik Lavanta ve Itır (Geranium Rose) uçucu yağları günlük cilt bakımına katkıda bulunurken rahatlatıcı kokusu duyularınızı harekete geçirir. Aloe Vera cilde ihtiyacı olan hidrasyonu sağlar.

Camu Organik Radiance Tonik

Kullanımı: Tüm cilt tipleri için uygundur. Tonik ile ıslattığınız bir pamuk vasıtasıyla gözle doğrudan temas etmemesine dikkat ederek yüzünüzü silerek uygulayınız. Günlük cilt bakım rutinde veya istediğiniz zaman kullanılabilir. Durulanmaz, ciltte kalır.

Camu tonik Aralık 2021 döneminde 70 tl’ye satışta. İndirime de sıkça giriyor. 250 ml gramaj çok iyi. Ambalajı havalı ve kaliteli. Aloe vera, lavanta vb içeriyor.

Camu toniği bazen elle bazen pamukla kullandım. Malesef her şekilde cildimi kuruttu. Oysa ben yatıştırsın istiyordum. Nemlendirici özelliği de olsa süper. Çok üzgünüm ama bu kupkuru ciltte ömrü uzun olmadı. Oysa çok kuru değilseniz bence seversiniz. Kesinlikle denemeye değer, çok da uzun süre yetecek bir ürün.

Yazar

Yorum Yaz