Byoma Nemlendirici Jel Krem

Byoma markasını Sephora internet sitesinde gördüğümden beri merak ediyordum. Seyahat boylardan oluşan setini mağazada görünce satın aldım. Set içinde bu nemlendirici de vardı. Jel krem yazdığı için bu nemlendiriciyi sevmeyeceğimi düşünmüştüm. Çünkü kuru ciltliyim ve bana yetmez diye düşünmüştüm. Yağsız ve jel yapıda ürünleri genelde karma-yağlı ciltler daha çok sever diye aklımdan geçmişti.

Byoma nemlendirici seramid ve niacinamide içeriyor. Cilt bariyerini destekleme vaadi var. Leke eğilimi olan ciltleri dengeleme vaadi de bence çok dikkat çekici. Tri-Ceramide Kompleksi (seramid, kolestrol, yağ asitleri) ile bariyer destekleme vaadini yerine getirebileceğini düşündüm. Pha ve çinko içerdiğini öğrenince de şaşırdım ve ürünü denemeye değer buldum.

Byoma Nemlendirici Jel Krem

Byoma Nemlendirici Jel Krem kesinlikle beni şaşırttı. Kuru cildimi harika nemlendirdi. Yapısı benim için muhteşem konforluydu. Zaten daha ilk hafta tam boyunu alma kararı verdirdi bana. Ben bu mesajı yazarken 50 ml boyu 500 tl ve piyasadaki diğer ürünleri düşününce de gayet alınası bir fiyat. Çok ucuz değil elbette. Hatta yurtdışı fiyatlarını birim olarak görünce içim de acımıyor değil. Ancak tatlı ambalajı, konforlu kullanımı, cildimle uyumu, cildimi sakinleştirmesi, nemlendirmesi ile benim için bu fiyata değer bir ürün. Uzun vadede cildin parlaklığına etkisi ne olur bilmiyorum ama gün içinde kullandığımda bile cildimi çok canlı, dinç hissettim. Hakkında söyleyecek tek kötü cümlem yok. Zevkle kullandım. Kesinlikle tam boyunu alacağım. Tam boyunu almak için siteye girdim ama zengin nemlemdirme özelliği olan çeşidini de gördüm. Onu aldım. Onunla ilgili fikirlerimi de zamanla paylaşmak nasip olur inşallah.

#byoma #byomanemlendirici #sephora #byomamoisturizinggelcream

Yazar

Yorum Yaz