Burt’s Bees Hand Salve

Merhaba arkadaşlar, kupkuru ellere derman olacağını vadeden Burt’s Bees Hand Salve yazımı kış geçmeden yazmak istedim. Zira bu kış ayları eller de dahil kurumayan yerimiz kalmıyor. Burt’ Bees ürünleri genelde şirin ambalajları ile biz kadınları bir hayli tahrik ediyor. O nedenle biraz ederinin üzerinde fiyatlar ödüyoruz ürünlere.

makyaj bloglari
Burt’s Bees Hand Salve


Ben de ürünün tam boyu yok. Deneme boyu var ama öyle bereketliki merak ediyorum tam boyu kaç yıl yeter insana. 😉 Ürünün tam boyu ortalama 50-60 Tl civarında satılıyor ve bu fiyat bir el kremi için biraz fazla gelebilir. Zira gün boyu çalışıp kazandığımız bir günlük parayı bir el kremine vermeyi pek de istemeyiz. O nedenle almadan önce en azından verimi hakkında bilgi edinmek isteriz. O nedenle kısa ve öz olarak, sizi sıkmadan anlatacağım. Zaten  bakım blogumda tarzım hep bu şekilde ilerledi.

guzellik bloglari
Burt’s Bees Hand Salve

Burt’s Bees Hand Salve vazelin kıvamında. Doğal yağlar da içeren ürün bir lipbalm gibi yoğun gelmiyor kıvam olarak. Vazelin görünümlü ama elinize aldığınızda ince bir yağ tabakası geliyor. Genelde vazelin daha farklı ve yoğun oluyor. Yağ kıvamında olsa da ellerimi doyasıya nemlendirdi diyemem. Pek de yeniden tercih edeceğim bir ürün olmadı. Sanırım teneke kutuda olmasından kaynaklı bir zaman sonra renk değişimi olabiliyor. Daha çok yapı olarak kütikül kremi olmaya uygun. Tam boyunu almayı düşünmüyorum.

güzellik bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe