BURT’S BEES DERİN GÖZENEK TEMİZLEYİCİ PEELİNG

Merhaba güzeller, harika bir çarşamba gününden hepinize selamlar 🙂 Nisanın gelmesi ile içim kıpır kıpır. Ancak nedense üzerimde bir ağırlık bi ağırlık cilt bakımımı çok boşladım sanırım. Cilt bakımımı boşladığım zamanlarda iyi bir peeling bana her zaman ilaç gibi gelir. Peeling en sevdiğim ve en bereketli cilt bakım ürünü olmuştur  her zaman benim için.

tavsiyesever-burts bees peeling-derin gözenek temizleyici

Burt’s Bees markasının bu peelingini denemek istedim. Çünkü marka, ürünün üzerinde de gördüğünüz gibi doğal olduğunu söylüyor ve hayvanlar üzerinde de deney yapmıyor. 100 gram olan bu ürün 60 lira ve Sephora’ da satılıyor. Ayrıca pek çok online eczane sitelerinde satışı mevcut.

burts bees peeling-tavsiyesever
Ürünün arkasında yazanları da sizinle paylaşmak istedim. Pek çok peelingden daha farklı bir vaadi yok. Ben de zaten temiz içerik vaadi için aldım. Ekstra bir performans zaten beklemiyor idim. Peki içeriği nedir diye soranlar için dilerseniz içeriğini de ekleyelim.

tavsiyesever-burtsbeespeeling
İçerik konusunda uzman değilim. Hatta az buçuk denecek kadar bile bilgim var diyemem. Artık okuyun bakın fıstıklar 🙂 Sanki temiz gibi geldi bana:)
Ürünün kıvamı için konuşmak gerekirse kremavari bir yapı içinde tanecikler var. Umarım fotoğrafta belli oluyordur tanecikler. Ben görüyorum şu anda 🙂 Sanırım bunlar şeftali tanecikleri. Şeftali çekirdeğini ufalayıp içine mi atmışlar ne etmişler. 

tavsiyesever-gözenektemizleyicipeeling
Peki bu kadar lagalugadan sonra benim kendisi ile ilgili düşüncelerim nedir? Daha yeni almama rağmen illallah deyip kardeşime pasladım ürünü. Bana kesinlikle temizlik hissi vermiyor. O kremamsı yapısı nedeni ile ferahlık hissetmiyorum ki o ferahlık hissinin hastasıyım. Ayrıca o kocaman tanecikler de nedir öyle arkadaş. Hayatımda kullandığım en koca tanecikli peeling oldu kendisi. Devir değişti hanımlar beyler. Artık granülsüz peeling zamanı. Ayrıca bunu alıp yapacağıma kahvemi içer, telvesi ile yaparım peelingimi diyeceğim ama almış bulunduk bir kere. Ama bence siz bunu almak yerine kahve ile peeling yapın daha mantıklı 🙂
Hepinizi seviyorum…. Sizin peeling yöntemleriniz ve ürünleriniz nedir, benimle paylaşır mısınız?

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe