Bübchen Bebek Dudak Bakım Balsamı

Merhabalar bebeksi dudakların hayalini kuranlar 😉 Bugün pürüzsüz dudakların hayalini kuran ve önüne gelen her dudak ürününü alan, deneyen Rabia’ nın (Şey yani o ben oluyorum) yine bir merak krizi sonucu aldığı ürünü okuyacaksınız. Bübchen Bebek Dudak Bakım Balsamı çok merak ettiğim ama indirimde almak istediğim bur üründü. Gratis mağazasında 15 Liradan 7 buçuk Liraya düştüğünü görünce ‘Gün bugündür, saldır Rabia’ dedim ve hemen kaptım. Yedi buçuk lira için bu kadar aksiyona gerek var mıydı derseniz. Verdiğim yedi buçuk liraya bile üzüldüm desem yeridir.

makyaj bloglari
Bübchen Bebek Dudak Bakım Balsamı

Aslında Bübchen markası bebek bakım ürünleri ile oldukça meşhur bir marka. Ambalajları çok tatlişko. O yüzden de merakım hep artıyordu ve sahip olmak istiyordum. Markanın nemlendiricilerinden hep memnun kalmış olduğum için bu dudak bakım balsamından da ümitli idim.

kadin bloglari
Bübchen Bebek Dudak Bakım Balsamı

Aslında ben ürünün krem yapıda olacağını düşündüm. Bu tarz ambalajların içinde olan ürünler genelde kremsi oluyor çünkü.

yasam bloglari
Bübchen Bebek Dudak Bakım Balsamı

Ama içinde bulunan ürün yağ kıvamında. Bayağı da sıvı bir yağ. Viskozitesi düşük yani. 😉 Bir de içinde homojen olmayan bir şekilde tanecikler var. Yani nasıl desem ben tarihi geçmiş falan sandım. Sanki bozulur da sıvısı bir yerde katısı bir yerde kalır ya. Öyle yani. En ufak bir nem hissi yaşatmadı bana. Kullanması da zor ve zevksiz. Bir daha asla almam ve hala benimki acaba bozuk mu diye düşünüyorum.

kozmetik bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe