BU DA BENİM MİMİM OLSUN MU???

Selam fıstıklar, güzel güzel mimler ortada dolaşırken herşeyden karışık bir mim de benden olsun mu? Hem blogdan, hem kozmetikten, hem bakımdan, hem hobilerden, hem fobilerden, hem aşktan, hem kariyerden, hem özel hayattan diye diye herşeyden ciddi ciddi merak ettiğim soruları sorup sizi mimlemek istiyorum..  O da ne demekse???1- Blog ismin neden bu? Nasıl karar verdin?  Değiştirmek ister misin?

Blog ismim bence akılda kalıcı ve pek çok konuya uyar diye bu. Ve ayrıca mütevazi bir isim olduğunu düşünüyorum.

2- Ne zamandır blog yazıyorsun? Genelde ne üzerine yazmak istiyorsun? Başka konularda da yazmayı ister misin?

Ben bloglarla satın almak istediğim  ürünler hakkında gerçek deneyimler ararken tanıştım. Genelde de hep reklam yazılarını okudum. Bir blog açıp sadece deneyimlediğim ürünleri neden yazmayayım dedim. O yüzden şu ayın favorisi,  bitenler, kalanlar gibi yazılar hiç yayınlamadım.

3- Bir blogu beğenme şartların nelerdir? 

Ben samimi ve doğru yorumlamaya önem veririm. Ayrıca kendim beceremesemde bol ve kaliteli fotoğraf bir blogu gayet şık gösteriyor. Tabii yalın bir tasarım iç açıcı oluyor.

4- En sevdiğin kozmetik ürünün nedir?

Maskara!  Düşünmeme bile gerek yok.

5- İlk kendi paranla ya da harçlığınla aldığın kozmetik ürünün nedir?

Elbette maskara!!!

6- En sevdiğin cilt bakım ürünün nedir?

Kesinlikle Peeling.

7-İlk aldığın bakım ürünün nedir?

İpek marka saç kremi sayılır mı acaba:) Sanırım Nivea nın cilt bakım ürünleri idi.

8- En sevdiğin high end marka, mineral kozmetik markası ve  drugstore marka nedir?

High end marka olarak sanırım Laura Mercier ve Sisley. Mineral marka olarak çok kozmetik ürün kullanmadım ama Youngblood’a sempati duyuyorum. Drugstore olarak ise dünya da drugstore sayılmaz ama Gratis sayesinde biz de drugstore olan The Balm ve Loreal güzel markalardan.

9-
Seni geliştirme yönünde bir hobin var mı? Ya da gittiğin, bize de önerebileceğin bir kurs, eğitim var mı?
Bende yok kızlar, sizde varsa paylaşın lütfen. Okulum biterse makyaj üzerine eğitim almak istiyorum.

10- Bir fobin var mı?

Söylemekten dahi rahatsızlık duyduğum bir fobim var.

11- Mesleğin nedir? Sahip olmak istediğin başka bir meslek var mı?

Öğrenciyim. Kısmetse makine mühendisi olacağım. Ancak reklamcı olmak istiyorum.

12- Evli misin? Bekar mısın? Çocuğun var mı? Aşık mısın?

Bekarım. Çocuğum yok. Aşığım.

Evet kızlar, bu sizi daha yakından tanımak amaçlı idi. Buna göre başka sorular hazırlamak istiyorum ilerde. Tabii daha eğlenceli sorular olacak onlar.  Bu sorular biraz sıkıcı ama sizi tanıma amaçlı.
Ben herkesi davet ediyorum. Aklıma gelen isimleri de hemen yazıyorum. Sevgili manken kızımız Sevde, çılgın kızımız Ayşe, çok çok sevecen Neslihan,  çekici bayan Hümeyra, tatlı ikizlerden Nihan, hayranı olduğum annelerin en güzeli Başak, eski şarısınlardan İrem, Su perim, tanımadan sevdiğim mor menekşe, güzel gözlü Melike, hem güzel gözlü hem pek bilmiş Hilal… Ayy aklımda o kadar isim var ki…  Ben herkesi davet etmek istiyorum ama belki sizde davet etmek istersiniz. Cevaplarsanız çok çok memnun olurum. Bir daha ki sefere çok eğlenceli ve zor sorular hazırlamak istiyorum.  Biraz muzurluk severim de ben.
10 Yorum yapılmış
  1. Bence en bilgilendirici mimlerden biri olmuş 🙂 Daha öncede dediğim gibi evime geçer geçmez hemen yapıyorum güzellik 🙂 İltifatlar için ayrıca tesekkuru bir borç bilirim 🙂 🙂 <3

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe