BU ARALAR KULLANDIĞIM GÖZ KREMLERİ

Merhaba arkadaşlar, bugun sizlere kullandığım iki göz kreminden bahsetmek istiyorum. Bunlardan biri göz serumu. Yüzüm için ve ya göz çevrem için kullandığım bir serum var ise evvela onu uygulayıp sonra üzerine nemlendirici ürünümü kullanıyorum. Genel itibariyle her türlü adı serum olan ürünler çok pahalı oluyor. Ancak bugün size çok da pahalı olmayan bir serum anlatacağım. Sanırım 30 tl gibi bir fiyatı olan bu serumu indirimden çok daha ucuza almak mümkün. Üstelik 20 ml oluşu da bir göz ürünü için oldukça bereketli.

Doa Kozmetik Gözaltı Serumu: Daha evvel bu üründen bahsetmiş idim. Sadece göz altı için olan bir ürün. Şişlikler için de güzel vaatleri var. Ben bu ürünü kesinlikle çok beğendim. Çıktığı gibi ilk satın alanlardan biri idim. O zamandan beri kullanıyorum. Tek başına nem olarak tatmin edici bir özelliği yok. Üzerine nemlendirici şart. Ancak göz çevremde verdiği aydınlığı hissediyorum. Bunun için sabrederek kullanmanızı size de tavsiye ederim.

Jel kıvamında olan bu ürünü soğuk bir yerde saklayıp kullanmayı daha çok seviyorum. O zaman kıvamı daha yoğun oluyor ve sürerken daha zevkli geliyor. Daha da ferahlatıcı oluyor hem. Ürün 20 ml. Uzun süredir beraberiz. Ürünü  Doa Kozmetik  in sitesinden satın alabilirsiniz.

Gelelim ikinci ürünümüze. Serumdan sonra kullandığım bu ürüne başka ürün deneme aşkı ile bir aralar ara verip sonra tekrar başladım. Sephoralarda satılan, fiyatı pek de uygun olmayan bu ürünün fiyatı aklımda 150 tl diye kalmış. Ama tamamen sallıyor da olabilir. 100-150 tl arası bir fiyatı vardı sanırım.

Rexaline Hydra Eyezone Göz Kremi: Bu ürünü Sephora çalışanının yoğun ısrarı ile aldım. Göz çevremde ki morlukların az olduğunu, morluğa odaklı bu ürün ile kısa sürede kurtulabileceğimi söyledi. Açıkçası o zamana dek hiç dikkatimi çekmemiş bir ürün idi.

Ürünün yeşil sedefli bir rengi var. Göz kremlerinde bu sedefli yapıyı kullanan marka çok. İlk aklıma Shiseido İbuki serisi ve Estee Lauder geldi. Sanırım sürer sürmez verdiği aydınlık görünüm ile müşteriyi vurmak istiyorlar. Ürün Shiseido gibi buram buram parfüm kokmadığı için daha çok hoşuma gitti. Özellikle göz kremlerinde o derece parfüm olmasını aklım mantığım almıyor. Üründen az bir miktar almak iki göz içinde yeterli. Nem konusunda en iyilerden biri diyebilirim. Göz çevresine verdiği aydınlık uzun vadede kendini belli ediyor. Ancak bırakınca tekrar o morluklar ile beraber kalıyorsunuz. O nedenle kendisini iyi bir nem veren göz kremi statüsünde görüyorum. Bu işi en az bunun kadar iyi yapan başka uygun fiyatlı ürünler de var. O nedenle ne kadar gerekli buna siz karar verin. Genç yaşlarda olan arkadaşlara değil ama 30 yaş üstü arkadaşlara daha çok tavsiye ederim. Göz çevresinde ki hafif kırışıklıklar, morluklar için iyi bir başlangıç kremi olabilir bence. Evet kesinlikle memnunum ama sıkıldım kendisinden. Bitmek nedir bilmiyor. Stokta bekleyen onca göz kremine şans vermek istiyorum. Çok bereketli bir ürün.


4 Yorum yapılmış
    1. Ben çok uzun süredir kullanıyorum. Üzerine de muhakkak nemlendirici başla ürün kullanıyorum tek başına bir nem verme özelliği yok. Umarım sende memnun kalırsı. Gerçi genelde Göz çevresinde bir sorun yok ise pek bir etkisi de olmaz. Bende şişlik sorunu var iyi geliyor. Soğuk soğuk kullanmakta çok zevkli

    1. Göz çevrende kuruluk hissediyor ve makyaj da yapıyor isen nemlendirici bir göz kremi kullanabilirsin bence. Mesela temiz içerikli nonique olabilir. Ya da gratis de rossmann da satılan bir göz kremi.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe