Boyama Melting Balm Cleanser, derinlemesine nemlendirici temizleyici balsam olarak en inatçı makyajı, SPF’yi ve kirleri etkili bir şekilde eritirken aynı zamanda benzersiz Bariyer Lipid Kompleksi ile cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.

Boyama Melting Balm Cleanser

Kendi deneyimime göre, ürünün içeriği için satın aldım ancak suya dayanıklı maskarayı çıkarmakta zorlandığımı fark ettim. Yüz makyajını temizleme konusunda ise oldukça başarılı buldum. Yapısını gördüğümde arındırma konusunda zorlanacağımı düşünmüştüm, ancak genellikle sıcak havlu yöntemi ile temizleme yağını silerim, bu yüzden ciltten arındırmada pek zorlanmadım.

Ürün, zeytin meyvesi, deniz iğdesi ve üzüm çekirdeği yağları sayesinde gözenekleri tıkamadan ve yağlı bir kalıntı bırakmadan cildi besler ve nemlendirir. Ayrıca Niacinamide ile birlikte çalışarak cildi dengelemeye ve yağlılığı kontrol etmeye yardımcı olur.

Benim için ürünün en büyük dezavantajı kocaman şişe içinde 60 gram ürün olmasıydı, ambalajı şirin ve güzel ancak fazla büyük geldi. Yine de, duyusal bir temizleme deneyimi sunan yumuşak, kadifemsi dokusu sayesinde cildi mükemmel şekilde temizlenmiş, yatıştırılmış ve ipeksi yumuşaklıkta bıraktığını belirtmeliyim.

Son olarak, dermatologlar tarafından test edilmiş ve onaylanmış olması, komedojenik olmaması, alkol ve parfüm içermemesi güzel bir özellik. Ancak ben kişisel tercihlerim doğrultusunda yeniden satın almayı düşünmüyorum.

Yazar

Yorum Yaz