BOBBİ BROWN RENKLİ NEMLENDİRİCİ SPF 15

Merhaba fıstıklar, bol bol ten ürünü yazıları gelsin de gelsin değil mi çiçekler… Seviyorum kapatıcı, fondoten. Madem seviyorum sizinle de paylaşayım. Bugun az kapatıcı olması ile meşhur bir ürün var. Ben kendisini Mac Face and Body nin değişik versiyonu gibi görüyorum. Kapatıcılık olarak ona benzesede daha ince ve daha mat bitişli. Bu nedenle yağlı ve karma ciltlere daha uygun.

BOBBİ BROWN RENKLİ NEMLENDİRİCİ

Elbette ki kuru ciltlere uygun değil anlamı çıkmasın burdan. Bence her cilde uygun bir ürün.

BOBBİ BROWN RENKLİ NEMLENDİRİCİ
Bende ki Extra Light tinted rengi. Gayet iyi oldu bana. Yaz ve kış kullanıma uygun ve cildimde asla ağırlık yapmıyor. Unutup gidiyorum onu.

BOBBİ BROWN RENKLİ NEMLENDİRİCİ
Cildimde ki parlamayı azaltmış gibi daha mat bir görüntü veriyor. Hatta uygulama yaptıktan çok sonra bile çektim yüzümü.

BOBBİ BROWN RENKLİ NEMLENDİRİCİ
Gün boyu hafif yapısı ve hafif kapatıcılığı ile gayet kullanışlı bir ürün. Elbette ki çok sorunlu ciltleri tatmin etmeyecektir. Ancak her cilt tipine uygun hoş bir ürün olduğunu düşünüyorum. Benim bu ürünü elden çıkarma sebebim sadece çok fazla ürünüm olması.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe