BOBBI BROWN LUMINOUS MOISTURIZING TREATMENT FOUNDATION

Merhaba güzeller,
Fondoten yazılarına biraz ara mı verdik ya ? Hemen araya bir fondoten yazısı sıkıştıralım o zaman. Kısa süreli kullandığım bir fondotenden bahsetmek istiyorum bugun.

tavsiyesever-bobbi-brown-fondoten

Bobbi Brown Luminous Treatment Fondoten, cam şişede ve oldukça şık bir sunumu var. Pompalı şişesi ile kullanımı kolay.

tavsiyesever-bobbi-brown-luminous-treatment-fondoten
 Bobbi Brown Luminous Treatment Fondoten, az kapatıcılık ve bol glowly bir yapı vaat ediyor bize. Nemlendirme vaadi de var. Ve bunu yerine getiriyor. O nedenle yağlı, hatta karma ciltler için uygun olmayabilir. Kuru ciltler için daha uygun bir ürün.

Ürünün bende ki rengi 0 Porcelain. En açık rengi. Ürün şişede ve ilk elimize sıktığımızda gayet açık ve tenime uygun görünüyor. Ancak dağıtmaya başlayınca cc kremler gibi asıl rengini alıyor ve oldukça koyulaşıyor. Bu benim hoşuma gitmedi. Tek hoşuma gitmeyen renk sorunu değil. Kokusu da fena. Neden tüm az kapatıcı ve parlak görünüm sağlayan ürünler iğrenç kokuyor ki 🙁 Mufe face and body, Mac face and body ve şimdi de bu. Hepsi bence iğrenç kokuyor. Hani koku yüzümden de gitmiyor. Ürün ciddi anlamda gördüğüm en glowly ürünlerden biri. Yazın bile kat kat fondoten sürsem parlamayan cildim bu ürünü transparan pudrasız kullanamadı. Ancak transparan pudra ile oturtunca ki duruşuna bayıldım. Az kapatıcı olması beni tatmin etmediği anlamına gelmiyor. 
Sizin parlak bitiş sağlayan, tavsiye ettiğiniz fondoten var mı?
tavsiyesever-imza

4 Yorum yapılmış
    1. hayır denemedim. eğer rengi uyarsa bana indiirm zamanı alayım bi tane. parlak fondoten zaafım yok zaten. ama uygun fiyatlı fondotenler denemek istiyorum. çok sağol önerin için.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe