BOBBI BROWN CORRECTOR BISQUE

Merhaba arkadaşlar, günümüz insanının en muzdarip olduğu güzellik sorunlarından biri de  göz altı morlukları. Uykusuzluk, stres, pc başında çok zaman geçirmek, az su içmek, genetik ve daha pek çok neden ile göz altı morlukları ile yüzleşmek zorunda kalıyoruz. Eğer ileri derecede morluk varsa sadece concealer yetmiyor bize. Corrector ile rengi nötrlemek ve sonra kapatmak gerekebiliyor.

BOBBI BROWN CORRECTOR BISQUE

Bu minik ürünün fiyatı 85 lira ve farklı renkleri mevcut. Ben gözaltı morluklarımdan çok şikayetçi değilim. O nedenle bu somon rengini tercih ettim.

BOBBI BROWN CORRECTOR BISQUE
Minik ambalajına rağmen kullanışlı bir aynası da var. Parmağıma azıcık bir ürün alıp ısıtıyorum ve Tampon hareketlerle göz altıma uyguluyorum. Somon rengi ile beni çok memnun edecek şekilde göz altı morluğumu kapattı. Üzerine concealer bile uygulamasam olur yani. Daha evvel corrector deneyimim olmadığı için hayran kaldım diyebilirim.

BOBBI BROWN CORRECTOR BISQUE
Burda uygulanmış ve uygulanmamış hali var. Morluğu daha fazla olanlar için tatmin edici olur mu bilmiyorum. Ben correctoru uyguladıktan sonra Essence concealer sürdüm üzerine. Peki ben bu üründen neden vazgeçtim. Birincisi çizgilerime az da olsa doluyor ve beni yaşlı gösteriyor. Ama çoğu zaman dolmadı çizgilerime. Çok az ürün bile kapatmaya yetti ve çok az ürün kullanınca çizgilenme yapmadı. Ama parmaklarım arasında ısıtmadan kullanmamaya dikkat ettim. İkinci neden ise asıl sebebim olur. Bu ürüne ihtiyaç hissetmiyorum. İki ürün üst üste kullanmasamda morluklarımı kapatabiliyorum. Böyle iken göz altlarıma çok yüklenmesem iyi olacak diye düşündüm. Çünkü bu tarz ürünler de morlukları arttırıyor.

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe