Bobbi Brown Cake Liner

Merhaba arkadaşlar,
Geçen sene gölge yapmak için siyah far diye delirdiğim bir zamanda Boyner ve ya Ykm indiriminde Bobbi Brown Cake Liner ile karşılaştım. İster gölge, ister kaş doldurmai ister ıslak fırçayla eyeliner gibi kullanma vaadi vardı. Hemen bu arkadaşı satın almak istedim.

makyaj blogu

Minik yuvarlak bir ambalajı var. Oldukça sağlam, çantaya atmak için uygun. Ürün 2,5 gram. Bu zamana dek asla benden habersiz o kapağı açılmadı ve asla beni zor durumda bırakmadı. Minik ambalajına rağmen aynası da var. Ve kesinlikle oldukça kullanışlı bir ayna. O minicik ayna ne kadar işime yaradı anlatamam.

guzellik blogu

Toz bir ürün olduğu için kuruma korkusu yaşamadım. Ama toz bir ürün hem kaş farı hem gölge farı hem eyeliner olarak nasıl olur korkusu yaşadım. Ürünün internet sitelerinde yüksek puanlar aldığını görünce hemen denemek istedim. Sanırım artık bu ürün yok. Şu linkte buldum ama stokta görünmüyor.

kozmetik blogu

Siyah renkli bu toz ürünü ben en çok kaş doldurmak için kullandım. Simsiyah farla kaş mı doldurulur demeyin. Öyle memnundum ki. Arada sırada siyah farla gölge vermek istiyorsam hemen elim buna giderdi. Çünkü kullanımı ve kontrolü çok kolay. Asla o siyah farları kullanırken yaşadığımız korkuyu bunda yaşamadım. Tam gölge için üretilmiş hafiflikte. Simsiyah bol pigmentli bir kabus olarak çıkmıyor karşımıza.

bakim blogu

Rengi bastırdığımda bile bu şekilde. Buraya kadar oldukça memnunum üründen. Peki memnun kalmadığım özelliği var mı? Elbette var. Kendisini asla eyeliner olarak kullanamadım. Simsiyah eyeliner hattı çekemedim. Ama diğer görevlerini benim açımdan öyle güzel yerine getirdi ki hevesim kaçana kadar ki bu bir seneyi buldu nerdeyse yanımdan ayırmadım hiç. Ha çok kullanmadım. Pek kozmetik ürünü kullanmam ve bitiremem ama favori ürünümdü kendisi. 65 lira olan fiyatını hakediyor mu diye sorarsanız orda kararsızım. Bir far için 65 lira veriyorum. Çok daha fazlasını da verdim ama ne kadar akıl karı orası tartışılır 🙂
Sizin çok kullanışlı bulduğunuz far ya da başka ürünler var mı?
                                           kozmetik blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe