Bioplante Maskara Yorumlarım

Merhaba arkadaşlar, Bioplante Maskara Yorumlarımı sonunda sizlerle paylaşacağım. Kozmetik sektörüne karşı biz kadınların zaafı malum. Ancak yeterli seçenek olmaması, bütçemize ve beklentimize uygun ürün bulamamak bize işin içerik kısmını unutturuyor zaman zaman.

 

Bioplante Maskara Yorumlarım
Bioplante Maskara Yorumlarım

 

Bioplante markası bana denemem için geçen sene bir kaç ürün yollamıştı. Genelde temiz içerikli markaları kozmetik konusunda başarılı bulmuyorum. Daha doğrusu performansları beni tatmin etmiyor. Makyaj blogumda daha evvel pek çok temiz içerikli makyaj malzemesine yer verdim. Genelde de düşündüğüm gibi çıktı. 😉

 

Bioplante Maskara Kullanan
Bioplante Maskara Kullanan

 

Peki  Bioplante Maskara Yorumlarım ne mi oldu? Hadi başlayalım. Önce kendi kirpiklerimden bahsedeyim. Kısa, seyrek, sarı, çok düz, çok inatçı, asla kıvrılmayan. İstemeyeceğiniz ne varsa benim kirpiklerde toplanmış. 😉 O nedenle beni memnun edecek maskara, hem kıvırmalı, hem hacim vermeli, hem uzatmalı… Peki bu maskara bunların hangilerini yerine getiriyor?

 

Bioplante Maskara Yorumlarım
Bioplante Maskara Yorumlarım

 

Benim kirpiklerim bu görüntüye pek alışkın değil. Sizin için anlamsız ve kötü olabilir. Ama kullandığım maskaralar arasında en iyi uzunluk veren Bioplante maskara oldu. Hatta dolgunluk pek vermedi ama verdiği kadarı bile yetti bana. Kıvırma konusunda ise pek de tatmin edici değil. Kirpik kıvırıcı ya da altına waterproof bir maskara şart. Performans olarak ilk kez temiz içerikli bir maskara beni sevindirdi. Peki ben bu ürünü satın alır mıyım?  Hayır!!! Neden mi? Çünkü suya dayanıklı değil. Gözlerim yaşarınca hemen akmaya başlıyor. Alerjik gözlerim sık sık sulanır. Bu maskara da sık sık aktı. Waterproof olanını yapsalar saniye düşünmeden satın alacak kadar sevdim. Ürünü ortalama 40 Tl civarında eczanelerden satın alabilirsiniz.

4 Yorum yapılmış
  1. Pek beni tatmin edecek gibi gelmedi. Kirpiklerimi gordun cok Or tatmin oluyorum mascara konusunda. Gidip almam. Cunku denemeden almayi sevmiyorum bazi ürünleri. Heleki diuati yuksekse asla. Fiyatını hakediyorsa nekadar olsa veririm.

    1. Ben de denemeden almak istemiyorum. Bazen dayanamiyorum aliyorum ama cok zor begenen birisi olunca elim korkak oluyor. Benim kirpiklerimde bu goruntuyu yakalamak oyle zor ki:(

    1. Ya ben hic ovmuyorum. Cift fazli temizleyici ya da dogal yagi pamuk yardimiyla hatta yag ise sadece elimle on saniye gozumde bekletiyorum. O cozuluyor. Nazikce silince tum makyaj cikmis oluyor. Yagda ise parmaklarimi biraz bekletiyorum kirpiklerimde. Sonra cekiyorum. Yikayinca akip gidiyor. Hele mac yagda soguk su ile bile tum kir cikiyor ama dogal yaglarin arinmasi icin ilik su kullaniyorum.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe