BIODERMA SENSIBIO MASK

Merhaba güzeller,
Bugün sizlere bir maskeden bahsetmek istiyorum. Bioderma Sensibio Mask, hassas ciltler için bir nemlendirici ve yatıştırıcı maske. Ben kuru ve hassas bir cilde sahip olduğum için nem vaadi ve yatıştırma vaadi hoşuma gitti. Kızarıklık sorunu yaşayan ciltler için önerilen bir ürün.

bioderma-sensibio-mask

bioderma-sensibio-mask
Klasik beyaz bir krem losyon arası yapısı var. Elime alınca gördüğüm losyon yapı beni tedirgin etti. Sanırım nem vermesi konusunda anlaşamayacağız dedim. Beni haksız çıkarmadı. Ürünü tabaka halinde yüzüme uygulayıp on dakika bekleyip sonra temizliyorum.  Ürün benim kuru cildimi neme doyurmadı. Hatta yatıştırıcı bir etki de sezinlemedim. Bioderma Sensibio Maskı uzun süre deneyimlemedim. Çünkü alın bölgemde kuruluğa sebep oldu. Bu nedenle ısrarla bitirmeye çalışmanın anlamı yok. Çok kuru ciltleri tatmin edeceğini sanmıyorum. Belki yağlı ciltlerin seveceği bir ürün olabilir.
tavsiyesever imza

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe