Merhaba arkadaşlar, güzel bir Rize sabahından önümde kinoalı salatamla size yazıyorum. Cilt bakımı, makyaj yetmiyor güzel sağlık için. Doğru beslenme ve spor cilt güzelliğimiz için de şart. Her neyse bu ayrı konu. Bugün bir günlük şampuan olan Bioderma Node Fluid Şampuandan söz etmek istiyorum. Uzun zaman benimle olan çok eski bilinen şampuanlardan biri aslında kendisi. Populer bloglarda yazısını muhakkak görmüşsünüzdür.

 

Bioderma Node Fluid Şampuan
Bioderma Node Fluid Şampuan

 

Piyasada 200 ve 400 ml olarak satılıyor. 400 ml’lik bir alana bir bedava şeklinde olan setleri fiyat olarak bir hayli avantajlı. Çok pahalı sayılmaz yani. Peki Bioderma Node Fluid Şampuan bize neler vadediyor?

 

Bioderma Node Fluid Şampuan
Bioderma Node Fluid Şampuan

 

Saçı derinlemesine arındırır diyor. Yağlı saçlı biri olarak bunu hissetmedim. Hatta bence pek de iyi arındırmıyor. Tedavi şampuanlarına destek veren bir şampuanmış. Tedavi amaçlı şampuanların belirli bir kullanım süresi oluyor. O süre bitince hemen sls içeren market şampuanlarına dönmek istemiyorsanız evet iyi bir tercih olabilir. Tolerans eşiğinin artmasına yardımcı oluyormuş. Evet, hassas bir kafa derisine sahibim ve özellikle kepek tedavisi için kullandığım losyon ve şampuanlardan sonra derim çok acıyor. Dokunsam ağrıyor. İşte o zaman müracaat bu Bioderma Node Fluid Şampuan . Deterjan içermez diye de not düşüyor. Madem içerikten konu açıldı, içerik kısmını da paylaşayım.

 

Bioderma Node Fluid Şampuan
Bioderma Node Fluid Şampuan

 

Hiçbir yorum yapmadan paylaşıyorum sadece. İçerik hakkında pek bilgi sahibi olan biri olmadığımdan sessizce paylaşıyorum. Bu şampuan oldukça sıvı. Adeta su gibi yapısı. Deli gibi de köpüren bir şampuan değil. Benim saçlarım da seyrek. Buna rağmen temizlik hissini alamıyorum. Ama saç derimin en hassas olduğu dönemlerde fiyat avantajı ile de yine tercihim olmaya devam edecektir. Siz hangi şampuanları kullanıyorsunuz?

Yazar

Yorum Yaz