Bioderma Hydrabio Light Cream

Merhaba arkadaşlar,
Kuru ciltli biri olarak yine bir nemlendirici ile karşınızdayım. Bioderma Hydrabio Light Cream nemlendirici normal ve kuru ciltler için tasarlanmış. Daha evvel aynı serinin serumundan üç şişe almıştım ve aşığıydım. Harika bir kokusu vardı ve süper bir bazdı 🙂 Ama nem için yetersizdi. 
guzellik blogu
Bioderma Hydrabio Light Cream

40 ml olan bu ürün de serumuyla aynı ambalaja sahip. Böyle pompalı ürünleri çok seviyorum. Bu ürünün pompasını kontrol etmek çok kolay. Maalesef içinde ne kadar kaldığını anlamak zor oluyor. Ama onun dışında hijyenik ve pratik bence. 

guzellik blogu
Bioderma Hydrabio Light Cream
Ürün mis gibi çiçek kokuyor. Kokulu ürünleri sevmem, parfümlü cilt bakım ürünlerini tercih etmek istemem ama bunun kokusu çok hoşuma gidiyor.  Ürünün yapısı losyon kıvamında. Tek bir pompada çok fazla ürün gelmiyor. Genelde ben bir kaç pompa kullanıyorum. Hatta bayağı bir pompa kullanıyorum 🙂  
guzellik blogu
Bioderma Hydrabio Light Cream

 Yukarıda yapısını göstermeye çalıştım. Yumuşak bir losyon. Kuru ciltler için olduğunu iddia etse de bana yeterli gelmedi. Karma – normal ciltler için belki de daha iyidir. Çok rahat emilen ve konforlu bir ürün. Genelde herkesin memnun kalabileceği bir ürün. Hasaas cildimde kızarıklık, yanma, sivilce gibi durumlara sebep olmadı. Bende verdiği nem bana yetmese de verdiği his ve kokusu için zevkle kullanıyorum. Ürünü indirimli olarak buradan satın alabilirsiniz. Fiyatı ortalama 60 – 75 Lira arasında.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe