Merhaba arkadaşlar, nemlendirici canavarı şahsım yine bir kuru ciltler için nemlendirici ile karşınızda. Bioderma Atoderm Nourishing Cream sevgili Mehtap sayesinde aldığım bir ürün. Aynı serinin büyük boy pompalı şişede olanını yine büyük tüplerini daha evvel uzun süre kullandım. Kuru ve atopik ciltli olmak bunu  gerektiriyor sanırım. Her ne kadar ben pahalıya alsam da Bioderma Atoderm Nourishing Cream hemen her eczanede yüzde elli indirimli 20 Tl. 40 ml bir ürün için 20 Lira hiç de fena değil. 

Bioderma Atoderm Nourishing Cream
Bioderma Atoderm Nourishing Cream

Elinize ürünü alınca çok da yoğun olmayan hatta karma-yağlı ciltlere uygun denebilecek bir yapı görüyorsunuz

Bioderma Atoderm Nourishing Cream
Bioderma Atoderm Nourishing Cream

Yoğun ve yapış yapış bir yapısı olduğunu düşünmüyorum. Hatta bu benim kuru cildime nasıl yetecek dediğimi hatırlıyorum başlarda. Ancak hemen de emilen bir yapısı var diyemem. Ya da benim cilt anında ememiyor. Cildimin gerildiği, aşırı kuru olduğu zamanlarda pek de tatmin etmedi ama günlük hayatta sevdiğim, güvendiğim, uygun fiyatlı bir ürün oldu. Çünkü aşırı kurulukları anında rahatlatmasa da zamanla iyileştiriyor. 

Bioderma Atoderm Nourishing Cream ile ilgili sevmediğim bir husus var. Kısa sürede  tüpten ürün gelmemeye başlıyor. Ben de nasıl olur da 40 ml nemlendirici hemen biter dedim ve kesiverdim ambalajı. Ya çöpe ataydım. İçi dolu ayol dolu. Atılır mı? Tamam bana yetmiyor diye ben bayağı bol kullanıyorum ama yine de içinde 2 haftalık ürün varmış. Belki de yapısından sebep çıkmıyor kabından. Çok sevindim. Ve bi bardak atıverdim. 😂

Yazar

Yorum Yaz