BH Kozmetik Concealer & Corrector Paleti

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle BH Kozmetik alışverişimde en merak ederek aldığım ürünü concealer ve corrector paletini konuşmak istiyorum. Bu tarz paletleri aslında oldukça kullanışlı buluyorum. Çünkü tek paletle hem renk düzensizliklerini nötrleyebilir hem de kapatmak istediğimiz lekeleri kapatabiliriz hem kontur yapabilir hem de aydınlık vermek istediğimiz yerleri aydınlatabiliriz. Evet evet bu paletler işte bu kadar maharetli.
makyaj blogu
BH Kozmetik Concealer & Corrector Paleti

Bu tarz paletlerin çok daha kocaman olanları var aslında. Ama ben tam olarak bu kadar birşey istiyordum. İçinde illa 1500 renk olmasına gerek yok. 6 renk gayet yeterli. Ayrıca küçük olsun çabuk bitsin. Sıkılmayalım değil mi? 🙂
Ürünün siyah mat ambalajı sade ve şık. Ancak kesinlikle içinde bir ayna olmasını tercih ederdim.
kozmetik blogu
BH Kozmetik Concealer & Corrector Paleti

 Ben satın alacağım zaman iki rengi olduğunu gördüm. Light ve Medium. Ben Light seçeneğini seçtim. İçinde bulunan renkler cidden çok açık tenli kişileri bile tatmin edecek skalada.
Aslında palete ilk baktığınızda corrector görevini görecek renkler hangileri diye kafanız karışabilir. Açık yeşil ve sarı tonlarında olan iki renk bu paletin bariz corrector renklerinden. Ama o kadar açık ki renkleri çok açık tenli olanlar dışındakileri ne derece memnun eder bilemedim.

bakim blogu
BH Kozmetik Concealer & Corrector Paleti

 Üründe en ilgimi çeken şey pudralı yapısı oldu. Evet ilk kez böyle bir palet gördüm. Genelde bu tarz ürünler çok kalın yapılı oluyor ve asla tercih etmiyorum. Ama bu elinize aldığınız zaman krem,  sürdüğünüz zaman pudra kıvamında. Yazın daha nemli olan cildimde rahatça bütünleşmişti ama kışın kupkuru kalan cildimde o derece toz toz olup uçtu ki size swatch bile yapamadım. Tenimde resmen görünmedi. Sürdüğüm an uçtu adeta. O nedenle yağlı ciltlere daha çok hitap edeceğini tahmin ediyorum. Ama yaz aylarında kesinlikle iyi ki almışım dediğim bir üründü. Cildimin nemiyle güzelce oturuyor ve bütünleşiyordu. Marmara Forum Avm de bulunan BH Kozmetik mağazasından 35 Liraya satın aldım ve bence bu fiyat için oldukça iyi bir ürün. Bence imkanınız varsa siz de deneyin.

kozmetik blogu

4 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe