BENRI MAKYAJ TEMİZLEME DİSKİ PEELİNG ETKİLİ

Selamlar olsun güzeller, az önce makyajimi temizlerken Benri makyaj temizleme disklerinden kullandim. Peeling etkili olduğunu söyleyen cinsi var ya hani işte ondan. Ben aslinda kare pamuklarini kullaniyorum bu markanin. Öyle ki kocaman bir kutum var. İçinde 3 tane koca büyük poşet dolusu benri kare pamuk var. Bu da yaklasik 30 paket pamuğa denk geliyor. O derece stok yapip alıyorum. Ya daha gelmezse korkusu ile yasiyorum. Yine bir Gratis indiriminde bu pamuğu görünce oyyy anammm anamm kimbilir bu nasil iyi pamuktur. Hem peeling de yapiyor. Asrin mucizesi belkinde budur deyip alti ustu 10 paketcik bundan aldim. Şimdi bu pakete iyi bakin. Ekran görüntüsü falan da alin. Kafaya iyice kaziyin ki aman yanlislikla siz de almayin. Ben kurban oldum bi kurban daha vermeyelim.

benri peeling etkili pamuk


Şöyle uzaktan uzaktan hiç dokunmadan pamuğumuza da bakalim…

benri peeling etkili pamuk
Pamuğun bir tarafinda ufak peeling görevi görecek mavi tanecikler var. Diğer tarafi ise düz pamuk. Ben hep düz tarafini kullaniyorum. Ama karsi tarafta ki tanecikler o tarafa da geliyor ve hep yüzüme gözüme yapisiyor. Uzun lafin kisasi sevmedim. Taneciklere daha yakindan bakalim isterseniz.

benri peeling etkili pamuk
Bu tanecikler aslinda peeling oluyormuş. Ancak biz halk arasinda kendilerine ‘ göz cikartan’ , ‘surat çizen ‘ falan da diyoruz.

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe