Benefit They’re Real Tinted Primer

makyaj bloglari
Benefit They’re Real Tinted Primer
Merhaba arkadaşlar, Benefit They’re Real Tinted Primer belki Benefit They’re Real maskara kadar ses getirmedi ama yine de biz kozmetik meraklıları elbette nasıl birşey olduğunu öğrenmek istiyoruz. Daha evvel Benefit They’re Real maskarayı sevmeyen biri olmama rağmen cidden bu maskarayı ben de merak ettim. Aslında sevgili Fashiolala yani Gizemcim merak ettirdi bana. O beğendiğini söyleyince hiç aklımda yokken birden aklıma giriverdi işte.

kozmetik bloglari
Benefit They’re Real Tinted Primer

Çok merak edince ben de dayanamadım bari küçük boyunu alayım dedim. 3 gram olan küçük boyu ile merakımı rahat rahat giderebilirdim. Gerçi küçük boy maskara kullanmaya alışık olmayanlar için bu boy maskaraları kullanmak sizi biraz zorlayabilir. Ama alışmak çok kolay. Belki de bu boyları kullanmaya başlayınca daha rahat edeceksiniz.

en iyi kadın bloglari
Benefit They’re Real Tinted Primer

Ürünün fırçası Benefit They’re Real maskaradan farksız. Eğer o maskarayı seviyor iseniz Benefit They’re Real Tinted Primer da hoşunuza gidecektir diye düşünüyorum.

en iyi bloglar
Benefit They’re Real Tinted Primer

Bu ürün aslında maskara altına kullanmak amaçlı üretilmiş bir maskara bazı. Pek çok maskara bazının aksine beyaz değil vizon-kahve arası bir renge sahip. Arkasında da kahve tonlu olduğu yazıyor. Beyaz maskara bazlarının o bembeyaz rengini maskara ile kapatmak bir hayli zor geliyordu bana. O nedenle renk tercihi iyi olmuş bence. Ancak ben bu baz üzerine maskara kullanınca kirpiklerim iyice düşüyor. O nedenle ben de maskara altına kullanmak yerine tek başına maskara niyetine kullanıyorum.

cilt bakim bloglari
Benefit They’re Real Tinted Primer
Peki o şekilde kullanınca performansı nasıl? Yapı olarak oldukça hafif. Kirpiklerimi çok güzel ayırıyor. Rengi ve yapısı sayesinde günlük kullanıma oldukça uygun, abartısız ama daha belirgin, biraz daha uzun kirpikler sunuyor size. En azından bende öyle oldu. Ancak gözlerim çok kolay sulanır benim. Ve bu maskara gözyaşımla beraber kolayca akıyor. Normal versiyonuna göre de kolayca temizleniyor. Benim için yeniden satın almayı düşünmediğim, dilediğim gibi kıvrık tutmayan bir maskara oldu.

kozmetik bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe