Merhaba arkadaşlar, Benefit in meşhur mu meşhur herkesin ayılıp bayıldığı (ay herkesin demeyelim, ben hiç sevmem mesela), çok zor çıkan, güya kirpikleri göklere çıkaran, hacim veren maskarası THEY’RE REAL i anlatacak değilim size. Kendisini bilmeyen kalmadı sonuçta. Kısa süre önce Xtras.co.uk den alışveriş yaptım ve bu maskarayı da attım sepete. W7 markasını merak ettiğim için aldım zaten. Kendisini nette araştırınca Benefit THEY’RE REAL é dupe olduğunu gördüm. Fotoğraflarda kirpiklere uygulanmış halinin birbirinden farksız olduğunu gördüm ve şaştım kaldım. Benim cılız, yere bakan,  asla kıvrılmayan Kirpiklerimde kesinlikle işe yaramayacak diye emindim. Benefit i beğenmeyen nadir insanlardan biri idim neticede.
benefit maskara dupe

Benefit THEY’RE REAL bu şekilde. Ambalajı, fırçası budur kızlar.
benefit maskara dupe
benefit maskara dupe
W7 Absolute maskara
W7 Absolute maskara ise budur. Ambalaj ve fırça olarak farksızlar diyebilirim. Şimdi benim kirpiklerde uygulanmış haline bakalım mı?
benefit maskara dupe
Benim kirpikleri baz almazsanız sevinirim. 🙂 Maskaralar hakkında size net bilgi veremez bu haylazlar. Pek çok blogda hemen hemen iki maskaranın da kirpiklerde etkisi aynı idi. Bende ise w7 yi iki kat uygulayınca Benefit ile aynı etkiyi verdi. W7 daha ince. Benefit gibi ağır değil. Benefit kirpiklerimi anında düşürüyor. W7 temizlenmesi oldukça kolay. Ülkemizde Benefit 93 lira. W7 ise sanırım dağlar çatlasa 10 liradır. Oldukça muazzam fiyat farkı var. Ve 10 gün civarında paketiniz elinizde. Bence denemeye değer.
Yazar

Yorum Yaz