Benefit Stay Flawless Makyaj Bazı

Merhaba arkadaşlar,
Bu ürün bana aldığım kocaman bir Benefit setten çıktı. Daha evvel kullanmadığım bir üründü Benefit Stay Flawless 15-Hour Primer.

kozmetik blogu
Benefit Stay Flawless Makyaj Bazı

Bende olan ufak boy olduğu için böyle minik. Ürünün orjinali elbette daha büyük. Ürün renkli gibi gözüksede herhangi bir renk ve ya örtücülük vermiyor. Silikonumsu, belkide incecik yağlımsı bir yapısı var. Ben sadece yaz aylarında kullandım.Ve sadece T bölgeme uyguladım. Yanaklarıma değdirmedim bile.

kozmetik blogu
Benefit Stay Flawless Makyaj Bazı

 Yaz aylarında hemen herkesin makyajı pek kalıcı değildir. Ben kuru ciltliyim ve yaz aylarında bile rahatlıkla fondoten sürerim, bunalmam. Yine de bazı zamanlar terleme fazla oluyor. Hele Laura Mercier ürünleri beni çok terletiyor. Bu ürünü matlaştırıcı ürünlerle beraber kullanmadım. Kuru ciltli olduğum için iki kuru ürünü üst üste kullanmaya cesaret edemedim. Genelde YSL Touch Eclat tarzı ürünlerle denedim. Bunu kullandığım zaman matlık sağlamadı ama ürünün daha kalıcı olmasını sağladı. Ama 15 saatlik denemedim. O nedenle bilemiyorum. Kalıcılık sağladığını gördüm. Kış aylarında kullanmayı düşünmüyorum. Yine de yaz ayları içinde olsa tam boyunu almam. Gözenekleri kapatmıyor. Gözenek görünümünü azaltan ürünü tercih ederim. Stick olduğu için sıcakla eriyip kırılabilir ki zaten kullanımını pratik bulmadım. Dior Pore Minimizer Baz almayı tercih ederim ki bence nefis bir ürün.


2 Yorum yapılmış
  1. Uzunca bir süre Benefit markasından uzak durmamı sağlamış bir ürün bu. Cidden ne yapıyor anlamadım, üzerine bb krem, fondöten, renkli nemlendirici vs ne kullansam yüzüm kustu.. 🙁 Gidip en baştan yapmak zorunda kaldım makyajımı. Öylece duruyor yani bir köşede 😀

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe