BENEFIT SOME KIND A GORGEOUS FONDOTEN MEDIUM

Merhaba arkadaşlar, yine bir ten ürünü ile beraberiz. Benefitin bu kompakt fondoteni hakkında ki güncel düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim. 

Avucum kadar boyutu var diyebilirim. Eğlenceli ve ilgi çekici ambalaj konusunda zaten Benefit i anlatmaya gerek bile yok.

Ürünün kullanışlı bir aynası oldupunu düşünüyorum. Ürünün ilk katında fondoten, ikinci katında uygulama süngeri var. Ancak ben kendi beauty blenderım ya da herhangi bir başka sünger ile uygulama yapmayı çok daha fazla seviyorum.

Burda ürünün cildimde duruşunu göstermeye çalıştım. İki kat dahi uygulasam incecik yapısı sayesinde cakey görüntü oluşmuyor. Kompakt fondoten deyince aklıma çok daha kalın görüntüler geliyor. Ancak cakey görüntü oluşumunu engelleme de süngerin faydasını göz ardı edemeyiz. Kapatıcılık olarak ince yapısına rağmen beni tatmin etti. Gün boyunca elimi ne zaman yüzüme  değdirsem ürünü hissediyorum. Hafif pudramsı, hafif yağlı ama yumuşak bir cilt  hissediyorum. Medium rengi Mac nw15 olan cildime koyu olmasına rağmen bütünleşmesi fena değil. Sanırım incecik yapısı bu konuda büyük faktör. Kendisi hakkında iyi ya da kötü diyemiyorum. Bazen çok seviyorum bazen bugun olmamış ya diyorum.  O nedenle tekrar alacağımı sanmıyorum. Ama seyahat gibi durumlarda, hafif az yer kaplayan, cam şişeler gibi kırılma riski olmayan bu ürünün bu özelliğini seviyorum.

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe