Merhaba arkadaşlar, Benefit Roller Lash Maskara Yorumlarım ile karşınızdayım. Ben bu maskarayı ilk aldığım zaman hiç beğenmemiştim. Bu fiyata bu performansa değmez diyordum. Sonuçta uçuk bir fiyata sahip.

Benefit Roller Lash Maskara Yorumlarım
Benefit Roller Lash Maskara Yorumlarım

Bir gün Sephora’da makyöz bir hanımefendi bana makyaj yapmak istedi. Seve seve kabul ettim. Kadın bana harika bir makyaj yaptı. Sıra geldi kirpiklere. Kirpiklerim aşırı düz ve inatçı. Kadıncağız hemen anladı ve ‘sana güzel bir maskara uygulayacağım.’ dedi. Elinde Benefit Roller Lash Maskara ile gelince ben hemen atladım. ‘Aman aman sakın, ben de var hiç işe yaramıyor, kirpiklerimi daha da düşürüyor.’ dedim. Kadın ‘Bana bırak.’ dedi ama benim makyaj mahvolacak diye ödüm koptu. Ama ne oldu biliyor musunuz? Kirpiklerim uçtu. Üstelik kıvırıcı bile kullanmadı. Kirpiklerim kıskıvrık, upuzun oldu. Neye uğradığımı şaşırdım. Biraz da utandım. Az önce boşuna parlamış oldum. Ama kimin umrunda, kirpiklerimi hayatta en fazla kaç kere böyle görebilirdim ki. 😂

Benefit Roller Lash Maskara Yorumlarım
Benefit Roller Lash Maskara Yorumlarım

Plastik bir fırçaya sahip Benefit Roller Lash Maskara . Yukarıda göstermeye çalıştığım gibi biraz da eğik. Genelde kıvrıklık vaadi olan maskara fırçaları bu şekilde oluyor. Şimdi ben size bu maskarayı ben uyguladığımda nasıl göründüğünü göstereyim.

Benefit Roller Lash Maskara Yorumlarım
Benefit Roller Lash Maskara Yorumlarım

Tamam belki kötü değil ama o makyöz kadının yaptığı gibi de hiç değil. Kadın nasıl sürdü, nasıl becerdi bilmiyorum ama ben onun gibi yapamıyorum. 😢 Hep ümit ediyorum ama olmuyor işte. Fiyatı uçuk olunca ben de istiyorumki en iyi performansı alayım. Ama bu görüntüyü daha uygun fiyatlı maskaralarla da alabilirim. Gerçi Loreal maskaralar bile 100 liratı geçmiş. Nerde uygun fiyatlı maskara bulucaz bilmiyorum. Benefit Roller Lash Maskara kirpikleri yapıştırmayan, aksine güzelce ayıran, uzatan, kıvıran, ağırlık vermeyen ama çok pahalı bir maskara. Uygun fiyata bulursanız kaçırmayın derim.

Yazar

Yorum Yaz