BENEFIT ROCKATEUR ALLIK

Merhaba arkadaşlar,
Benefit ürünleri her ne kadar görünüşleri ile gönlümüzü alsa da, fiyatları nedeniyle de mesafeli durmayı tercih ediyorum ben. Sadece fiyat olarak bakmıyorum aslında olaya. Fiyat/Performans oranını göz önüne alıyorum. Yüksek fiyatlarına rağmen işte budur dediğim ürünü nerdeyse hiç yok. Markanın en göze gelen ürünleri elbette ki allıkları. Bir iki allığı dışında hepsini kullandım ama işte budur dediğim bir kalite sunmadı bana. Hatta bazı allıkları açık tenime rağmen pigmentasyon nedeni ile yüzümde belli bile olmadı. Bugun sizinle en ses getiren allığını konuşmak istedim. Benefit Rockateur Allık karşınızda.

benefit rockateur allık

Elbette ki şirin ambalajlı olduğunu inkar edemem. Adamlar bu konuda müşteriyi nasıl tahrik edeceğini çok iyi biliyor. 5 gramlık bir allık oldukça uzun süre yetecek diye düşünürüm normalde. Ancak ben Benefit allıkları fırçanın ucu ile alacak kadar pigmentli görmüyorum. Pek çok  allığa göre dibini görmek daha kolay. Genelde fırçaya bol ürün alıyorum Benefit allıklarda. Ayrıca ambalajları her ne kadar şirin olsa da bence kullanışlı değil. Hele pofidik fırçalarla kullanmak sıkıntı.
benefit rockateur allık
Ürünün bu şekilde aynası da var. Ama kullanışlı bulmuyorum. Üzerindeki korumasını bile sökmedim daha. Kısaca ambalajlama çok şirin ama kullanışlı değil. 

 Rengine daha yakından bakmak ister misiniz? Öyle nefis bir rengi var ki yakından bakalım bence.

benefit rockateur allık
Işıltısı, rengi kesinlikle nefis. Çok pigmentli olmadığı için yanakta abartıya kaçmak oldukça zor. Arada sırada far olarak kullanmak istedim. Ancak rengini az verdiği için pek belli olmadı gözde. İstediğim görüntüyü elde edemedim. 

benefit rockateur allık
Şeftali mi desem bilemedim ki ne desem bu rengi anlatırken. Renk anlatma özelliğim çok kötü. Her ten rengine yakışacağını düşünüyorum bu allığın. Ürünün kendine has kokusunu öve öve anlatan onlarca kişi varken ben kesinlikle beğenmiyorum kokusunu. Öyle buram buram paketi açınca yayılan bir koku da değil.  Günlük hayatta kendimde duruşu nasıl onu da göstermek istedim.
benefit rockateur allık
Oldukça belli belirsiz duruyor. Bir kaç katta yoğunluğu arttırmak sizin elinizde. Işıltılı yapısı ile aydınlatıcı kullanma ihtiyacı hissetmiyorum. Sağlık bir görünüm veriyor.
Peki bence 121 liralık fiyatını hak ediyor mu? Bence asla ve asla haketmiyor. Performansının bu şekilde olduğunu bilsem 121 lira vermek istemem. Ambalajı kullanışsız. Pigmentasyonu beğenmedim. Pek çok ışıltılı ve uygun fiyatlı allık bu sağlıklı görüntüyü zaten sağlıyor. Benim fikrim bu. Peki sizin fikriniz ne?

Diğer Benefit yazılarımı okumak isterseniz, aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.
Benefit Benetint (Yanak ve dudak mürekkebi)
Benefit Kompakt Fondöten
Benefit They are Real Maskara ve Dupesi
Benefit Eyeliner
Benefit Coralista Allık
Benefit Dandelion Allık
Benefit Gimme Brow (Kaş maskarası)
Benefit Hervana Allık

8 Yorum yapılmış
    1. Sebnem Shirley Arslan- toptancı işini ilk defa duyuyorum. umarım güvenilir bir yerdir. o fiyata değer ama 121 lira için ben çok daha iyisini beklerim. mesela chanel krem allıkları, mufe krem allıkları pek severim

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe