Benefit Ooh La Lift Göz Çevresi Aydınlatıcı

Merhaba güzeller,
Daha evvel büyük boyunu kullandığım. Benefit setten minik boyu çıkınca tekrar yazmak istediğim bir ürün var karşımızda. Benefit Ooh La Lift. Seveni çok mudur bilmiyorum ama ben bi kaç sevenini tanıyorum. Ve neyini sevdiklerini anlayamıyorum.

makyaj blogu

Normalde tam boyu yaklaşık iki katı falan daha uzunca. Ama ambalaj olarak böyle. Yani ambalajı, yazısı, fırçası aynı. Ürünü ilk satın aldığım zaman bana göz çevresini aydınlatmak amaçlı kullanıldığı söylendi. Ooo çok tahrik edici:)

guzellik blogu

Kullanım açısından böyle fırçalı ürünleri çok seviyorum. Bana rahat geliyor. Böyle bir ürün için de bu ambalaj çok doğru olmuş bence.

Ürün sedefli, beyaz bir renge sahip. Asla simli falan değil. Oldukça doğal bir inci tonu. Ancak ne göz çevremde ne de yüzümün diğer kısımlarında belli olmuyor 🙁 Belli belirsiz bir ıslaklık görünüyor ve zaten beş dakika sonra da cildim kendisini emiyor. Eser kalmıyor üründen 🙁  Asla kapatıcı değil. Öyle bir vaadi yok. Aman öyle kapatıcı olduğunu falan düşünmeyin yani. Kaş altları için biraz daha belli olan bir ürün. Göz altlarınız hele de morsa doğrudan o morluk üzerine sürmenin anlamı yok. Makyaj bitimi aydınlatmak istenen yerlere sürülebilir. Buzdolabında saklayıp kullanmak mümkün ama hiç öyle denemedim. 8 saat göz çevresini aydınlık gösterme, o uykusuz bakışları silme vaadi olan bu arkadaş bende beş dakika durmadan emiliyor. Setten çıktığı için sizinle paylaştım. Yoksa tekrar kullanacağım bir ürün değil.

guzellik blogu

7 Yorum yapılmış
  1. Benefit nedense fazla gereksiz bir marka gibi geliyor bana, the balm ın ablası gibi, güzel ama çılgın değil. allıkları olmuş 121 tl, pardon da, mis gibi mufe, nars, mac almak varken kim ne yapsın benefit'i? They're real rimel aldım o fırçası gözüme battı, ne biliyim, almam bişi bu markadan.

    1. @glowtwist hele mufe hd krem allıklar nasıl da kalıcı. kesinlikle benefit ambalajları şirin ama genelde heleallıklar kullanışsız. fırçalar girmiyor içine ya 🙂

  2. Ben de Benefit'in normal farlarini sevemiyorum. Yapilari cok sert . O fiyata cok daha guzel farlar alinabilir. Bu urunun elf muadili var bende ama cok memnunum ben . Makyajsiz cikmak istedigimde hafif aydinlik versin diye goz altlarima sadece bunu surup cikiyorum . Goz cevresi sorunsuz olanlar memnun olabilir ama Rabiacim.benim pek olmadigi icin tek bunu surmem yetiyor . 🙂

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe