Benefit HighBeam Aydınlatıcı

Merhaba arkadaşlar, pek çok kadın, özellikle son yıllarda aydınlatıcıdan vazgeçemez oldu. Yaz ve ya kış olması bu arzumuza engel değil. Her yaştan kadın makyajında aydınlatıcıya bir dokunuyor. Kimimiz yanaklarına, kimimiz göz pınarlarına, kimimiz dudak üstüne, kimimiz burun üstüne, kimimiz ise ayırt etmeksizin her noktamıza 🙂 Gölgelendirme tekniğinden daha pratik ve daha risksiz geliyor çoğumuza. O nedenle gölgelendirme yapmasak bile çok daha zevkli olan aydınlatma işlemini yapıyoruz. Tabii doğal duran bir aydınlık arayanlar olduğu gibi buzlar kraliçesi gibi parıl parıl parlamak isteyenler de var. Doğru aydınlatıcıyı ararken nasıl parlamak istediğimiz tek kriter değil elbette. Cilt tipimiz de önemli. O da yetmiyor ki. Kullanım alışkanlığımız ile uyumlu olması da önemli. Kimimiz toz ürünleri kontrol etmede daha başarılı iken kimimiz sıvı ürünleri kontrol etmede daha iyiyizdir. Aydınlatıcı şakaya gelmez. Elimizin ayarı kaçarsa eyvah eyvah 😉 Neyse konuyu lastik misali uzatıp uykunuzu getirmek istemem. Bugün oldukça meşhur bir sıvı aydınlatıcıdan söz etmek istiyorum.
Benefit HighBeam Aydınlatıcı

Makyaj bloglari
Benefit HighBeam Aydınlatıcı


Benefit HighBeam Aydınlatıcı bende seyahat boy şeklinde var. Normalde çok daha büyük ve bereketli yapısı sayesinde ömürlük 🙂 Ucunda ojelerde olduğu gibi bir aparatı var. Eğer sıvı aydınlatıcı kullanacak isem bu tarz bir fırça ya da aparat işimi oldukça kolaylaştırıyor. Normalde pek de sıvı aydınlatıcı seven biri değilim. Çünkü cildim ürünün sıvı kısmını emiyor adeta. Yüzümde sanki sadece simler kalıyor. Ayrıca uygulaması bana zor geliyor. Parmakla uygulasam parmaklarım ne kadar temiz olsa da sanki iz kalıyor ve altında fondoten varsa fondoteni yerinden oynatıyor. Ancak Benefit HighBeam Aydınlatıcı olduğu gibi bir aparatı varsa kullanması çok daha kolay oluyor.

Makyaj bloglari
Benefit HighBeam Aydınlatıcı
Daha evvel   kozmetik blogumda pek çok aydınlatıcıdan söz ettim. Genelde toz aydınlatıcıları daha rahat kullandığımı da dile getirdim. Ancak bu ürün bu genellememin dışında kaldı. Oldukça rahat kullandım ve sevdim. Bunun ana sebebi de ucunda bulunan fırça. Elimin ya da herhangi bir nesnenin üzerine ürün dökmek gerekmedi. Fırçası ile uygulamak istediğim yere dokundurdum. Elbette göz pınarlarıma kullanmak istediğim zaman kullanamadım. Ancak yüzümün diğer kısımları için oldukça rahat kullandım.

Kozmetik bloglari
Benefit HighBeam Aydınlatıcı

Benefit HighBeam Aydınlatıcı, ucunda bulunan fırça ile dilediğiniz yoğunluğu vermenizi kolayca sağlıyor. En azından ben de öyle oldu 😉 Beyaz tenliler içinde oldukça uygun bir rengi olduğunu düşünüyorum. Fondoten üzerine uygulama yaptığım da oldu. Ve fondotenimde bir bozulma, dağılma gozlemlemedim. Benim tenimde kalıcı oldu. Beni en çok etkileyen ise tenime yakıştırmam oldu. Dilediğim doğal görünümü de yakaladım. Tam boyunu almayı düşünüyorum. Fondotene karıştırma konusunda diğer tüp ambalajları daha pratik bulduğum doğrudur. Ancak bu ürünle de imkânsız değil. Yine bu ürünü de elinize alarak fondoten ile karıştırabilirsiniz. Evet Benefit ürünleri pahalı ama bereketli ve aradığım görünümü vermesi sebebiyle satın almak istediğim bir ürün oldu.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe