Merhaba arkadaşlar, bugün konuğumuz Benefit Gimme Brow Kaş Maskarası. Aslında daha evvel blogumda bu üründen söz etmiştim. Ama aradan uzun bir süre geçti ve ürünün ambalajı bile değişti. Renk seçenekleri de değişince yeni haliyle anlatmak istedim. Zamanında en sevdiğim kaş maskarasıydı. Çünkü piyasada kaş maskarası bulmak neredeyse imkansızdı. Zamanla piyasaya pek çok kaş maskarası girdi ve her bulduğumu aldım. Abartmıyorum, hangi markanın çıkardığını gördüysem saldırdım. Çünkü bence çok güzel ve pratik bir icat bu kaş maskarası. Sonuçta hem tarıyor, hem boyuyor hem de sabitliyor.

Benefit Gimme Brow Kaş Maskarası
Benefit Gimme Brow Kaş Maskarası

Piyasaya pek çok kaş maskarası çıktı ama hemen hepsi kocaman fırçaya sahipti. O koca fırçalarla kaşı boyamak ne mümkün. Kaşlarımı değil alnımı boyuyordum ancak. Ara ara Benefit Gimme Brow Kaş Maskarası na yeniden dönmek zorunda kalıyordum. Çünkü fırçası tam aranan. Herkesin hayali ve istediği gibi yani.

Benefit Gimme Brow Kaş Maskarası
Benefit Gimme Brow Kaş Maskarası

Minicik fırçasını sizinle de paylaşayım o zaman. Gerçi artık piyasada küçük fırçalı kaş fırçaları da var. Biraz nadir ama çok şükür var. 😂 Benefit Gimme Brow Kaş Maskarası yeni ambalajı ile çok şık çok. Ciddi anlamda havalı, elime alınca kullanması bile zevk veriyor. Verdiği his pahalı bir ürün için yeterince tatmin edici. Sevdim yani. 😂

Benefit Gimme Brow Kaş Maskarası
Benefit Gimme Brow Kaş Maskarası

Benim düzensiz, seyrek, uzun kıllı kaşlarım var. Kaşlarımı cidden dolgun gösteriyor. Fırçası minik olduğu için hiç taşırmadan kaşlarımı güzelce kavrayıp dolduruyor. Kaş tellerim uzun olduğu için sabitlemem gerekiyor. Ben sabitlemek konusunda çok beğeniyorum. Asla taşırmadan gayet güzel bir şekilde boyama imkanı sunuyor. Kalemler falan ancak boyuyor ama bu dolgun da gösteriyor seyrek kaşlarımı. Bu görüntü yüz ifademe çok hoş bir duruş sağlıyor. Yeni renk skalasında ben şu anda 5 numarayı kullanıyorum. Kahve değil de koyu gri tonlarında bir kaş renginiz varsa ben de size 5 numarasını tavsiye edebilirim. Ayrıca kaşlarımda hemen hemen bütün kaş maskaraları dökülme yapmasına rağmen bu ürün dökülmeye sebep olmuyor. Üç tane kaşım var, onları da kaybetmek istemiyorum daha dolgun göstereceğim derken.

Pekiiii. Şimdi sorabilirsiniz, bu meredin kötü tarafı yok mu? Var var olmaz mı? O nasıl bir fiyat arkadaş. 250 lira nedir yaaa. Zalimin kızı, sen de vicdan yok mu? Daha uygun fiyata alma imkanınız olursa asla kaçırmayın. Uzun süre yeten, çok başarılı bir ürün. Ama bir kaş maskarasına kalkın 250 lira verin diyemem size. İndirim, kampanya, yurtdışı alışverişi falan bulursanız bırakmayın, yakasına yapışın. Sizi pişman etmeyeceğine eminim.

Yazar

Yorum Yaz