Benefit Fine One One

Merhaba arkadaşlar,
Karşınızda yine gereksiz bir Benefit ürünü Fine One One 🙂 Ah Benefit ahhh. O tahrik edici ambalaj ve fiyat politikandan azcık da kalitene yansıtsan. 

kozmetik blogu

Ürün için stick bir allık, aydınlatıcı diyebiliriz. Ama ambalajı o kadar tatlı ki, içinde ne olduğu umrunuzda olmadan sahip olmak istiyorsunuz 🙂

kozmetik blogu
Kapağı açtıktan sonra ürünü alttan çevirerek açıyorsunuz. Üç farklı renk ortaya çıkıyor.
Aydınlatıcı bir şampanya rengi, pembe ve turuncu tonlarında renkler. Ürünü uygulayınca hafif pudralaşıyor sanki. 
güzellik blogu

Renkleri yukarda gösterdiğim gibi. Peki neden gereksiz. Evvela sanki aydınlatıcı, allık, bronzer niyetine üç rengi dizmişler alt alta ama alakası yok. Yanağa sürüp elinizle dağıtmak şart ve ortaya değişik güzel bir renk falan çıkmıyor. Hatta benim mi elimin ayarı yok bilmiyorum ama ortaya renk falan çıktığı da yok. Az biraz renk çıkıyor bazen ama o kadar kalıcı değil ki o renk uçup gidiyor. Benim yanaklarım için gereksiz bir ürün oldu. Siz kullandınız mı?

güzellik blogu

14 Yorum yapılmış
  1. Bu ürüne zaten elim hiç gitmedi. Bana çok saçma geliyor 3 şerit halinde 3 farklı ürünü uygulamak. Dağıtamam dolayısıyla kullanamam diye almadım. Yine sosyal medyada abartılan Benefit ürünlerinden.

  2. bunu tasarlıyan arkadaş muhtemelen canı sıkılıyordu dondurma yiyordu baktı dondurma üzerinde rengarenk e bende yapim işe yaramasada benefit nasılsa ver coşkuyu dedi 🙂 hem renk vermiyor hem 120tl tebrikler demek geliyor içimde :))

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe