Benefit Fake Up Kapatıcı

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle Benefit Fake Up kapatıcıdan söz etmek istedim. Bende olan büyük bir Benefit setten çıktı ve normalde çok daha büyük boy bir ambalajda. Tüm Benefit ürünleri gibi oldukça şirin ve albenili bir ambalaj.

benefit fake up

Ürünün orjinal boyunun ambalajı da buna benzer. Hem nemlendiren hem hafif kapatıcı olan bu ürünün yüksek fiyatı satın almadan önce iyice araştırmamızı gerektiriyor.


benefit fake up kapatıcı

Yukarda göreceğiniz gibi ürünün ortasında olan renkli kısım kapatıcı görevini üstleniyor. Dışında bulunan şeffaf vazelimsi yapı ise nemlendiriyor. Aşağıda ise sürdüğünüz zaman çıkan görüntüyü gösterdim. Bende olan setten çıktığı için  medium rengi. Daha evvel tam boyunu ve kendi rengim olan fair rengini kullanmıştım. Nemlendirme konusunda oldukça iyi. Öyle ki altına nemlendirici sürme gereği bile duymuyorum. Bu ürünü seven çok kişi tanıyorum. Ben kısaca sevmiyorum. Peki neden sevmiyorum? Gelin anlatayım.

benefit fake up kapatici
Ürünün kapatıcılığını genelde herkes az bulsa da ben az kapatıcı sevdiğim ve göz altı morluklarımı takmadığım için kapatıcılık olarak beni tatmin ediyor. Ama maalesef göz altı çizgilerime çok giriyor. Pudra ile sabitlesem bile çizgilere girme devam ediyor. Ayrıca hiç kalıcı değil bende. Üzerine sürdüğüm pudra bazen o  nemli yapısı nedeniyle çamurlaşma bile yapıyor. Ürünün fiyatının 100 lira civarında olduğunu düşürsem pek de satın almaya layık bir ürün olarak görmüyorum. Belki çok genç yaşlar için hafif bir ürün olduğu için tercih edilebilir. Ama genç arkadaşların bir ürüne bu kadar para vermesini istemem.  
İçerik Bloggerlar Paylaşıyor‘dan alınmıştır.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe