Benefit Dandelion Lipgloss

Merhaba arkadaşlar,
Bu hafta bir makyaj ürününden Benefit Dandelion Lipglossdan bahsedeceğim. Bende ki bir Benefit setten çıkan ufak boyu. Ben zaten lipgloss sevmediğim için bu minik boylar denemem için iyi bir fırsat oldu.

benefit dandelionKlasik Benefit gloss ambalajı ile bizlerle ürün. Bu boy aslında çok kullanışlı ve şirin. Lipglosslarda en en sevmediğim özellik yapış yapış olma durumudur. Benefit Dandelion Lipgloss da bu durum nerdeyse hiç olmadı. Korktuğum gibi ağır ve yapış yapış bir durumu yok. Yapısı öyle hafif ki genç kızlara ilk önereceğim glosslardan biri olabilir kendisi. Kalıcılık olarak ise muazzam değil. Klasik gloss kalıcılığı yani…

benefit dandelion
Kıasaca renginden de söz etmek gerekirse çok tatlı bir şeftali tonu. Her ten rengine ve her dudak rengine yakışacağını zannetmiyorum.
Ürünün fiyatını da düşünürsek tekrar satın almak isteyeceğim bir ürün değil. Benefit fiyatları oldukça uçuk ve bir lipgloss için asla o parayı vermek istemem.

Bu içerik Bloggerlar Paylaşıyor‘dan alınmıştır.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe