Benefit Brow Blender

Benefit Brow Blender

Sık sık cilt bakım ürünlerinden söz etsem de aksesuarlardan ya da renkli kozmetikten çok söz etmediğimi farkettim. Oysa manyak bir ürün deneyimim var bu konuda. Bunu kitlelerden saklamak ayıp olur. Benefitin cımbızı meşhurdur. Az biraz sıkı Benefit müşterisi bunu bilir. Ama benim için kaş fırçası daha özeldir. Benefit dünyanın en iyi kaş markası diye biliniyor. Elbette kaş fırçası da güzel olmalı. Evet çok pahalılar ama çoğu skalada en iyisi Benefit. An itibariyle bu kaş fırçası 319 tl. Ama kaybolsa gidip yine alırım diyeceğim kadar çok seviyorum. Kendisinden sonra en sevdiğim kaş fırçası Missha idi ama o da sevdiğim fırçayı artık üretmiyor.

Benefit Brow Blender’ın en sevdiğim yanı en asi, en kıyıda köşede kalan kılı bile yakalayıp taramamı kolaylaştırıyor. Özellikle yukarı doğru taranmış kaşları genelde bir tek bu fırça ile yapabiliyorum. Diğer süngerli kısmını pek çok amaçla kullanırsınız ama biraz sertçe olduğu için göz çevreniz için düşünmeyin yine de. En iyisi yine boyadığımız kaşlara doğal görünüm vermek amaçlı kullanmak.

Benefit Brow Blender hakkında pek yorum olmadığını farkedince bunu anlatmayı kendime vazife edindim. ❤️ Eğer bütçeniz için zorlayıcı bir miktar değilse, alın pişman olmazsınız. Zorlayıcı bir ödeme olacaksa olmazsa olmaz bir ürün de değil yani. Sallayın gitsin.

Yazar

Yorum Yaz