Herkese merhaba arkadaşlar, şimdi soruyorum hepinize. Hangi kadın uzun ve gür kirpirklere hayır diyebilir. Hele bir de kıvrıksa. O nedenle içimize sinen maskara bulmak için uğraşır dururuz. Ya dolgun göstermez, ya kıvrık göstermez, ya çok pahalıdır, ya azıcık gözlerimiz sulansa akar. Bize de arayıp durmak düşer. Benefit Badgalbang Maskara hem ufak boy, hem küçük boy satılıyor. O nedenle denemek için küçük boyu da alınabilir. Aşırı pahalı bir maskara olduğu için küçük boyuyla başlamak avantajlı olabilir. 😂

Benefit Badgalbang Maskara
Benefit Badgalbang Maskara

Plastik fırçalı Benefit Badgalbang Maskara nın yukarıda küçük boyunu görüyorsunuz. Ancak küçük boyu da oldukça uzun süre yeter size. An itibariyle küçük boyunun fiyatı 125 tl.

Benefit Badgalbang Maskara
Benefit Badgalbang Maskara

Bence çok da değişik bir fırçası yok. İlk açıldığı zaman yapısı biraz ıslak oluyor. Açıldığı andan itibaren kuru olan maskaralardan öyle bıkmıştım ki bu konudan hiç şikayetçi değilim açıkcası. Benefit Badgalbang Maskara yı açtıktan bir süre sonra daha istediğiniz kıvamda bulabilirsiniz. Ama ilk açıldığı andan itibaren kıvamı beni hiç üzmedi. Aksine hep memnun kaldım.

Benefit Badgalbang Maskara
Benefit Badgalbang Maskara

Benim kirpiklerim aşırı düz, aşırı inatçı, çok seyrek ve uzun da sayılmaz. Herkesin en istemeyeceği özellikler benim kirpiklerimde yani. Kirpik yönünden hiç gülemedim. Benefit Badgalbang Maskara simsiyah bir renge sahip. Siyah maskara sevenleri sonuna dek memnun eder. İlk zamanlar ıslak olduğu için kirpikleri belki yapıştırır ama ben bu sorunu yaşamadım. Sürmeyi becerebildi isem artık. 😂 Kirpiklerimi gün içerisinde çok da düşürmüyor. Temizlemesi biraz zor. Bayağı zor diyebilirim. Ben hep suya dayanıklı maskara kullandığım için beni zorlamadı ama alışık olmayanları zorlayabilir. Plastik fırçası sayesinde kirpiklerimi ayırıyor. Güzel kıvırıyor, simsiyah yapıyor. Güzel bir kirpiğiniz varsa bende durduğundan çok daha güzel bir performans sergileyecektir sizin kirpiklerinizde. Eksi yönü yok mu? Olmaz olur mu? Fiyatı ya fiyatı. Çok pahalı. Loreal maskaralar bile 100 lirayı geçti zaten. İndirimli alma şansı bulursanız kaçırmayın ama indirimsiz cidden almayın derim. Sizi daha fazla sıkmayayım. Bugün bu kadar yeter.

Yazar

Yorum Yaz