Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

Merhaba arkadaşlar, Paris seyahatime çıkmadan önce yanıma seyahat boy ürünler almak için ufak bir Gratis alışverişi yapmak istemiştim. Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli daha evvel kullanmadığım bir üründü. Ve ufak boyunu uygun fiyata bulunca denemek istedim. Ama yanıma almayı unuttum. 😂 Tatil dönüşü kullanmaya başladım. Banyoma yerleştirdim ve hemen her gün kullanmaya başladım. 

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli
Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jelinin ben de olan boyu sadece 30 ml. Kısa bir deneyimim oldu ama sizinle paylaşmak istedim. Açık yeşil renkte bir jel ürün. Tüm cilt tiplerine uygunmuş ve içerinde gliserin, e vitamini varmış. O zaman içindekiler kısmını da paylaşalım. 

Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli
Bee Beauty Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

Ben genelde temizleme jellerini Ecotools sünger ile kullanıyorum. Ama yeni aldığım ürünleri, süngerle ya da elimle deniyorum. Her iki performansını da test etmek istiyorum. Pek köpüren bir jel değil. Sünger kullanmazsam azıcık ürün tüm cildime yetmiyor ama süngerle az bir ürün yeterli geliyor. Süngersiz kuru cildimi pek kurutmadı ama süngerle biraz daha derin temizlik olduğu için biraz geriyor ve kurutuyor. Çok sıradan bir ürün olduğunu düşünüyorum. Temizlik hissini de pek yaşatmıyor sanki. Muazzam bir içeriği de olmadığı için yeniden satın almayı düşündüğüm bir ürün değil. Kendisi ile makyaj da çıkarmadığım için makyaj temizleme performansını bilmiyorum. Genç yaşta olan, uygun fiyatlı ürün arayan arkadaşlara tavsiye edebilirim. Karma ciltler için daha uygun bir ürün bence. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe