Beaulis Zip It Likit Mat Ruj

Gratis sayesinde tanıştığımız uygun fiyatlı, yüksek performanslı Beaulis markasını çok seviyorum. Beaulis Zip It Likit Mat Rujların her rengini satın almıştım. Ama çok uzun zaman oldu ve o süreçte bazılarını kaybettim. Elimde hala bir kaç rengi varken burada paylaşmak istedim.

Beaulis markası oldukça uygun fiyatlı olmasına rağmen sık sık da indirime giren bir marka. Bu sayede indirimlerde uygun fiyatlı, yüksek performanslı ürünleri harika fiyatlara satın alma imkanımız oluyor. Öncelikle bu markayı çok sevdiğimi belirtmek istiyorum o yüzden.

Beaulis Zip It Likit Mat Ruj

Beaulis Zip It Likit Mat Rujlar kullandığım an beni büyülemişti ve gidip tüm renklerini almıştım. Seride genelde herkese hitap edecek doğal ve kullanışlı renkler var. Yapıları mat ama dudağı kurutmuyor. Çok kurumaya meyilli dudaklarınız varsa elbette nemlendirici sürüp kullanabilirsiniz ama piyasada en kurutmayan mat likit rujlardan olduklarını söyleyebilirim. Fırçasına çok fazla ürün gelmiyor. Tam ideal seviyede geliyor, sıyırmak zorunda dahi kalmıyorum. Bu sayede ince dudaklarımda taşma sorunu yaşamadan dudaklarıma sürme imkanım oluyor. Ayrıca hızlıca kuruması da çok konforlu.

Beaulis Zip It Likit Mat Rujları ben hem allık hem ruj olarak kullanıyorum. Bence deneyin. Severseniz likit allık olarak da kullanabilirsiniz. Her cilt mat likit allık sevmeyebilir. Ama denemeye değer.

Beaulis Zip It Likit Mat Ruj

Beaulis Zip It Likit Mat Rujlar kısaca benim en sevdiğim mat likit rujlardan. Tek bir kusurlarını dahi göremiyorum. Uygulaması inanılmaz rahat, dudakları mahvetmiyor, kurutmuyor, fiyatları çok ucuz, renkleri çok hoş.

Siz Beaulis Zip It Likit Mat Rujları denediniz mi?

Yazar

Yorum Yaz