BBW TRUE BLUE SPA EL PEELİNGİ

Merhaba güzeller,
Bugün sizinle BBW True Blue Spa el peelingini konuşmak istedim. Bu ürün benim için arzu nesnesi olmuştu. Ne zaman BBW ye girsem millet mum koklarken, ben bu ürünü denemek için lavabo başına koşuyordum. Tam bir sene bu böyle devam etti. Hiç bir şekilde indirime girmedi.

makyaj blogu

Mağaza görevlisi ürünün en çok satılan ürün olduğunu ve indirime girmediğini söyleyince içim yana yana 50 lira verdim aldım. 60 saniyede manikür vaadi çok tahrik edici değil mi sizce de? Ya da hiç inandırıcı değil belki de.

makyaj blogu

Ürünün içinde şeker taneleri var. Bir miktar elinize ürün alıp ovalamaya başlıyorsunuz. Zaten şeker taneleri 60 saniye dolmadan eriyor. Bir sıvı el sabunu içine de şeker taneleri atsam aynı şey olurdu sanırım. Belki de pembe rengine ve turuçgil kokusuna tahrik oldum. Ama bu ürün bitince şekerli sıvı sabun olayını deneyeceğim.

makyaj blogu

Ürünü kullanıp elimi yıkadığımda, birde üzerine nemlendirici sürünce ellerimi pürüzsüz ve çok özel hissediyorum. Ama bu bir kaç dakika sonra gidiyor. Ürün ellerimi çok çok kurutuyor. Hele tırnak çevresini fena. Kesinlikle bir daha almayı düşünmüyorum. Daha uygun fiyata piyasada, kozmetikçilerde el peelingi var. Hem normal peelingi denesem ne olacak ki?

                                        tavsiyesever-imza

6 Yorum yapılmış
    1. Mor Menekşe- yves rocher peeling konusunda iyi iş çıkarıyor. herkes kayısılı yüz peelingini övüyor ama kayısılı vücut peelingide güzel. hele eskiden detoks çaylı bir peelingi vardı ki favorimdi. paraben var diye bıraktım.

  1. canım bu bitmeden şimdi bi türk kahvesi içiyorsun benim için 🙂
    sonra telvesi daha ılıkken ellerini lavaboda bir güzel ovuyorsun o telveyle sonra zeytinyağlı bir sabunla ellerini yıkıyorsun veya dokusunu sevdiğin bir sabunda olabilir
    bak bakalım nasıl ellerin yumuş yumuş oluyor ben bayılarak sürekli yapıyorum ve çok ama çok memnunum ne kimyasal var ne başka bişi bildiğimiz halis türk kahvesi tavsiye ederim rabiacım

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe